- BOSCH

Цена
€28 97 / 56 66 лв
с ДДС
В Наличност
Няма да позволите този ръчен блендер да е далеч от погледа ви.
Изключително лек със специална ергономична форма на дръжката и удобно, меко покритие без хлъзгане.Накрайник с блендер от неръждаема стомана с острие с четири ножчета QuattroBlade за лесно пюриране, смесване и кълцане.Практичен механизъм с щракване за разглобяване на блендера, подходящ за миене в съдомиялна, за по-лесно използване и почистване.С допълнителна турбо настройка за максимална мощност с докосване на един бутон.Мощен 450-ватов мотор за перфектни резултати.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 450 W |
| Импулсен режим | Turbo Button |
| Брой скорости | 1 speed |
| Материал на накрайника | Stainless steel |
| Мини чопър | - |
| Фина бъркалка | - |
| Накрайник за майонеза | - |
| Възможност за миене в съдомиялна машина | yes |
| Цвят | White/Red |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 450 |
| Импулсен режим | Да |
| Брой скорости | 1 |
| Мини чопър | Не |
| Фина бъркалка | Не |
| Накрайник за майонеза | Не |
| Цвят | White/Red |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 1.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 450 W |
| Степени на скорост (count) | 2 |
| Материал на накрайника | Пластмаса |
| Турбо функция | Да |
| Безжичен | Не |
| Брой приставки (count) | 1 |
| С телена бъркалка | Не |
| С чопър | Не |
| Обем на чашата (L) | 0.6 L |
| Цвят | Бял, Червен |
| Тегло | 1.10кг |
Потапящ пасатор Bosch MSM64110 – 450 W, Бял и Червен
Смесвайте, пасирайте и разбивайте лесно с потапящия пасатор Bosch MSM64110. Мощният 450 W двигател и ергономичният дизайн го правят идеален за ежедневни кухненски задачи – от смутита до супи.
Ключови Предимства
- Мощен 450 W двигател – бързо и гладко пасиране.
- Включена прозрачна кана – 0.6 L за удобно измерване и смесване.
- Компактен и лек – лесен за боравене и съхранение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 450 W |
| Степени на скорост | 2 |
| Материал на накрайника | Пластмаса |
| Турбо функция | Да |
| Безжичен | Не |
| Брой приставки | 1 |
| С телена бъркалка | Не |
| С чопър | Не |
| Обем на чашата | 0.6 L |
| Цвят | Бял, Червен |
Какво има в кутията
- Потапящ пасатор Bosch MSM64110
- Прозрачна кана (0.6 L)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










