- BROTHER

Цена
€18 61 / 36 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | Brother PT-H110, PT-H300, PT-H300LI, PT-H500LI, P-touch CUBE, Blue, P-touch CUBE, White, P-touch Embellish, PT-P700, PT-P750W, PT-P750WVP, PT-P900, PT-P900W, PT-P950NW, ST-1150, ST-1150DX, PT-D200MA, PT-D200SA, PT-D210, PT-D400, PT-D400AD, PT-D400VP |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on Clear Strong Adhesive |
| Ширина на лентата, mm | 12 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | Equally handy in the home, office or workplace, this laminated black on Clear TZe-S131 labelling tape can be used to identify the contents of everything from file folders and shelves to USB flash drives, as well as cables and other equipment |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 12 |
| Височина на етикета (mm) | 12 |
| Материал | PET |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 25.4 |
| Цвят | Черен на прозрачен |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 62 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.06кг |
Консуматив Brother TZe-S131 Черен върху прозрачен тиксо, 12mm, 8m
Създавайте професионални и дълготрайни етикети с Brother TZe-S131 ламинирана лента. Черният текст върху прозрачен фон осигурява висок контраст и е идеален за прозрачни повърхности или когато искате фонът да прозира. Подходяща за маркиране на кабели, рафтове и оборудване.
Ключови Предимства
- Висок контраст — Черен текст върху прозрачен фон гарантира четливост на всяка повърхност.
- Устойчива конструкция — Ламинираната лента е устойчива на вода, химикали и абразия.
- Лесна употреба — Разделеният гръб улеснява бързото и лесно отлепване и поставяне на етикетите.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | Brother |
| Модел | TZe-S131 |
| Ширина на етикета | 12 mm |
| Дължина на етикета | 8 m |
| Цвят | Черен на прозрачен |
| Материал | PET |
| Тип лепило | Постоянно |
| Технология на печат | Термотрансферен |
Какво има в кутията
- 1 x Brother TZe-S131 Черен върху прозрачен тиксо (12mm x 8m)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














