- TEFAL

Цена
€71 32 / 139 49 лв
с ДДС
В Наличност
Здравословното решение за ежедневните ви хрупкави пържени ястия.
С компактния уред за здравословно готвене Easy Fry Compact приготвяте хрупкави ясития в малки порции за един или двама.Приготвяйте любимите си пържени или печени ястия за нула време без компромис със вкуса им като използвате малко или никаква мазнина.След това почистете с лекота като поставите всички съвместими части в съдомиялната.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 1400 W |
| Вместимост на купата, l | 4.2 l up to 8 dishes |
| Вместимост за храна, kg | 1.2 kg |
| Дисплей | - |
| Автоматично изключване | yes |
| Таймер | yes, 30 min timer (auto ring) |
| Подвижна купа | yes |
| Технология Actifry | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 25.0 x 25.0 x 35.0 cm |
| Тегло, kg | 3.77 kg |
| Цвят | Black |
| Други | 3D Air Pulse technology; 4 preset programs; Dishwasher safe (drawer + cooking rack); On/Off function; adj temp (80-200°), mechanical control; |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 1400 |
| Вместимост за храна, kg | 1.2 |
| Вместимост на купата, l | 4.2 |
| Дисплей | Не |
| Автоматично изключване | Да |
| Таймер | Да |
| Подвижна купа | Да |
| Цвят | Black |
| Технология Actifry | Не |
| Подкатегория | Уреди за готвене |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 3.77кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Еър фрайър |
| Обем (L) | 1.6 L |
| Мощност (W) | 1200 W |
| Максимална температура (°C) | 200 °C |
| Тип управление | Дигитално |
| Таймер | Да |
| Брой програми (count) | 4 |
| Подвижна кошница | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвят | Черен |
| Автоматично изключване | Да |
| Тегло | 3.77кг |
Уред за здравословно готвене Tefal Easy Fry Compact BLK 1.6L EY101815
Насладете се на по-здравословни ястия с до 99% по-малко мазнини от традиционното пържене. Tefal Easy Fry Compact използва бърза циркулация на горещ въздух, за да приготви любимите ви храни хрупкави отвън и сочни отвътре, без излишно олио.
Ключови Предимства
- Здравословно готвене — Постигнете перфектни пържени резултати с малко или никакво олио, намалявайки мазнините с до 99%.
- Компактен дизайн — Капацитет 1.6L (1.2kg) подходящ за малки кухни и за 1-2 човека.
- 4 автоматични програми — Предварително зададени функции за пържени картофи, пиле, месо и риба улесняват готвенето.
- Регулируема температура — Настройте температурата от 80°C до 200°C за прецизно готвене.
- Таймер и автоматично изключване — Вграден таймер до 30 минути с автоматично изключване за безопасност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Еър фрайър |
| Обем | 1.6 L |
| Мощност | 1200 W |
| Максимална температура | 200 °C |
| Тип управление | Дигитално |
| Таймер | Да |
| Брой програми | 4 |
| Подвижна кошница | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвят | Черен |
| Автоматично изключване | Да |
Какво има в кутията
- Уред за здравословно готвене Tefal Easy Fry Compact
- Подвижна кошница
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








