- HP

Цена
€423 31 / 827 92 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise M855, flow MFP M880 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 30000 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) (pages) | 27 000 |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Enterprise MFP M680 |
| OEM код | CF364A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 600 |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 3.90кг |
HP 828A Жълт Imaging Drum за LaserJet (CF364A) – Висококачествен печат
Осигурете ярки и постоянни жълти отпечатъци с оригиналния HP 828A Imaging Drum. Проектиран за HP Color LaserJet Enterprise принтери, този барабан осигурява професионални резултати и надеждна работа страница след страница.
Ключови Предимства
- Ярък цветен изход — HP ColorSphere тонер технологията гарантира остри и постоянни жълти тонове за впечатляващи документи.
- Надеждна работа — Оригиналните HP компоненти минимизират дефектите и осигуряват гладка работа през целия живот на барабана.
- Лесен монтаж — Простата конструкция позволява бърза подмяна без замърсяване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Imaging Drum |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) | ~27 000 страници |
| OEM код | CF364A |
| Съвместими принтери | HP Color LaserJet Enterprise MFP M680, M681, M682 серия |
Какво има в кутията
- HP 828A Жълт Imaging Drum за LaserJet (CF364A)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




