- Q&Q

Цена
€16 36 / 32 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Спортен часовник Q&Q VP29J021Y
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Спортен часовник Q&Q VP29J021Y
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Розов |
| Цвят | Розов |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Правоъгълен |
| Форма корпус | Правоъгълен |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 28 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 8.5 |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски часовник Q&Q - VP29J021Y
Този елегантен дамски часовник Q&Q съчетава класически дизайн с надежден кварцов механизъм, идеален за ежедневно носене. Корпусът от неръждаема стомана и удобната гривна осигуряват издръжливост и стил на достъпна цена.
Ключови Предимства
- Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
- Издръжлив корпус от неръждаема стомана — Устойчив на ежедневно износване.
- Класически дизайн — Универсален стил, подходящ както за ежедневието, така и за специални поводи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 28 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Часовник
- Гаранционна карта
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




