- Q&Q

Цена
€10 23 / 20 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Q&Q 0281GS10Y
Q&Q будилник 0281GS10Y
Q&Q будилник 0281GS10Y
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Q&Q 0281GS10Y
Q&Q будилник 0281GS10Y
Q&Q будилник 0281GS10Y
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | зелен |
| Гаранция | 1 година |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Цвят | зелен |
| Гаранция | 1 година |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Циферблат | Аналогов |
| Осветление на дисплея | Да |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Осветление на дисплея | да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип дисплей | Аналогов |
| Захранване | AA батерии |
| Аларма | Една аларма |
| Функция Snooze | Да |
| Подсветка | Не |
| Вградено радио | Няма |
| Термометър | Не |
| Календар | Да |
| Прожекция | Не |
| USB порт за зареждане | Не |
| Цвят | Бял |
| Размери | 84 x 84 x 44 мм |
| Тегло | 0.00кг |
Будилник Q&Q - 0281GS10Y
Събуждайте се надеждно всяка сутрин с будилника Q&Q 0281GS10Y. Неговият ясен аналогов дисплей и лесни за използване контроли го правят идеален спътник за всяка спалня.
Ключови Предимства
- Надеждна аларма — Силна и ясна аларма, която гарантира, че няма да заспите.
- Лесен за отчитане — Голям аналогов циферблат с луминесцентни стрелки за видимост на тъмно.
- Тиха работа — Безшумно движение без тиктакане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип дисплей | Аналогов |
| Захранване | AA батерии |
| Аларма | Една аларма |
| Функция Snooze | Да |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Бял |
| Размери | 84 x 84 x 44 мм |
Какво има в кутията
- Будилник Q&Q 0281GS10Y
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




