- CORSAIR

Цена
€79 06 / 154 63 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Corsair Hydro X Series XG7 20-SERIES е предназначен за GeForce RTX 2070 Founders Edition карти. Моля проверете в сайта на CORSAIR дали вашата карта е съвместима - тук
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Corsair Hydro X Series XG7 20-SERIES е предназначен за GeForce RTX 2070 Founders Edition карти. Моля проверете в сайта на CORSAIR дали вашата карта е съвместима - тук
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охлаждане | Течност |
| Размер охладител (W x D x H) | 267 x 121 x 20 мм |
| Цвят | Черен |
| Материал | Мед |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Водоблок |
| Съвместимост | NVIDIA GeForce RTX 2070 Founders Edition |
| Брой вентилатори (count) | 0 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| RGB подсветка | RGB |
| Материал | Никелирана мед |
| Ширина в слотове (slots) | 2 |
| Включен backplate | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Воден блок за видео карта Corsair Hydro XG7 RGB за RTX 2070 Series Founders Edition
Поддържайте вашата NVIDIA GeForce RTX 2070 Founders Edition хладна и тиха с водния блок Corsair Hydro XG7 RGB. Пълното покритие от никелирана мед охлажда GPU, паметта и VRM, а 16 индивидуално адресируеми RGB LED добави зашеметяващо осветление към вашия персонализиран воден кръг.
Ключови Предимства
- Пълно покритие — Охлажда GPU, памет и VRM за максимален овърклок потенциал.
- Никелирана медна студена плоча — Отлична топлопроводимост с устойчивост на корозия.
- Ярко RGB осветление — 16 RGB LED, съвместими с Corsair iCUE софтуер за персонализирани ефекти.
- Лесен монтаж — Включва всички необходими монтажни елементи за RTX 2070 Founders Edition.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | NVIDIA GeForce RTX 2070 Founders Edition |
| Материал | Никелирана мед |
| RGB подсветка | RGB |
| Включен backplate | Не |
Какво има в кутията
- Воден блок Corsair Hydro XG7 RGB
- Монтажен комплект
- Термична паста
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








