- CANON

Цена
€17 72 / 34 66 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | Canon PIXMA MG2450/MG2550/MX495 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 180 pages of A4 @ 5% average coverage |
| Обем, ml | 8ml |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Тегло | 0.07кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 180 страници |
| Обем (ml) | 5 мл |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA MG серия, Canon PIXMA MX серия, Canon PIXMA TS серия, Canon PIXMA iP2850 серия, Canon PIXMA MG2400 серия, Canon PIXMA MG2550 серия, Canon PIXMA MG2950 серия, Canon PIXMA MG3050 серия, Canon PIXMA MX495 серия, Canon PIXMA TR4550 серия, Canon PI |
| OEM код | 8287B001 |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.07кг |
Оригинален касет Canon PG-545 Black – Качествен черен текст за вашите документи
Получете остри, устойчиви на размазване черни текстове с оригиналния касет Canon PG-545. Проектиран за Canon PIXMA принтери, този пигментен касет осигурява надеждна производителност и постоянно качество на отпечатване за ежедневни домашни или офис документи.
Ключови Предимства
- Оригинално качество Canon – Оригиналното мастило гарантира оптимална работа на печатащата глава и дълготрайни отпечатъци.
- Рязък черен текст – Пигментното черно мастило създава остри, водоустойчиви текстове за професионално изглеждащи документи.
- Лесен монтаж – Просто поставяне без бъркотия или усилия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 180 страници |
| Тип мастило | Пигментно |
| OEM код | 8287B001 |
Какво има в кутията
- 1 x Оригинален касет Canon PG-545 Black
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





