- CANON

Цена
€24 97 / 48 84 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | Canon PIXMA PRO-200 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 860 photos in 10x15 cm or 69 in A3+ size |
| Обем, ml | 12.6 ml |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 1800 |
| Обем (ml) | 20 |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS5300 серия, Canon PIXMA TS7400 серия, Canon PIXMA iP2850 серия, Canon PIXMA MG2400 серия, Canon PIXMA MG2550 серия, Canon PIXMA MG2950 серия, Canon PIXMA MG3050 серия, Canon PIXMA MX495 серия, Canon PIXMA TR4550 серия, Canon PIXMA TS3150 сер |
| OEM код | 2105C001 |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.04кг |
Оригинален касет Canon CLI-65 BK – Качество от Canon
Получете ясен, остър черен текст и надеждна производителност с оригиналната касета Canon CLI-65 BK. Създадена специално за принтери Canon PIXMA, тази касета осигурява постоянни, висококачествени отпечатъци всеки път.
Ключови Предимства
- Оригинално качество Canon — Оригиналното мастило на Canon гарантира живи, дълготрайни отпечатъци и оптимална работа на принтера.
- Лесен монтаж — Проста и чиста подмяна с прецизното инженерство на Canon.
- Надежден резултат — Постоянен поток на мастило за остър текст и фини детайли.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| OEM код | 2105C001 |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Касета Canon CLI-65 BK
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






