- AVerMedia



Технически спецификации:
• Интерфейс:PCI-Express Gen 2 x4
• Видео вход 1: HDMI 2.0
• Видео вход 2: HDMI 1.4
• Видео изход (Pass-Through): HDMI 2.0
• Максимална резолюция (Pass-Through): 2160p60 HDR / 1440p144 / 1080p240
• Максимална резолюция запис на вход 1: 2160p60 HDR* / 1440p144 / 1080p240
• Максимална резолюция запис на вход 2: 1080p60
• Компресия:MPEG 4 (H.264+AAC) / (H.265+AAC)
• Размери (W x D x H):140 x 125 x 22 mm (5.51 x 4.92 x 0.87 in)
• Тегло:209 g (7.37 oz)
Системни изисквания за Streaming PC в 4Kp60 HDR / 1080p240
• OS - Windows 10
• CPU - Intel Core i5-6XXX / AMD Ryzen 5 1600 или по-висок клас
• GPU - NVIDIA GeForce GTX 1060 или по-висок клас
• RAM - 8GB (Dual Channel)
Окомплектовка
• Live Gamer 4K (GC570D)
• HDMI - HDMI кабел
• Quick start guide
*H.265 & HDR се поддържат от RECentral
Технически спецификации:
• Интерфейс:PCI-Express Gen 2 x4
• Видео вход 1: HDMI 2.0
• Видео вход 2: HDMI 1.4
• Видео изход (Pass-Through): HDMI 2.0
• Максимална резолюция (Pass-Through): 2160p60 HDR / 1440p144 / 1080p240
• Максимална резолюция запис на вход 1: 2160p60 HDR* / 1440p144 / 1080p240
• Максимална резолюция запис на вход 2: 1080p60
• Компресия:MPEG 4 (H.264+AAC) / (H.265+AAC)
• Размери (W x D x H):140 x 125 x 22 mm (5.51 x 4.92 x 0.87 in)
• Тегло:209 g (7.37 oz)
Системни изисквания за Streaming PC в 4Kp60 HDR / 1080p240
• OS - Windows 10
• CPU - Intel Core i5-6XXX / AMD Ryzen 5 1600 или по-висок клас
• GPU - NVIDIA GeForce GTX 1060 или по-висок клас
• RAM - 8GB (Dual Channel)
Окомплектовка
• Live Gamer 4K (GC570D)
• HDMI - HDMI кабел
• Quick start guide
*H.265 & HDR се поддържат от RECentral
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Цифров |
| Оформление | Вътрешен |
| Интерфейс | PCI-Express |
| Интерфейс | PCI-Express |
| Оформление | Вътрешен |
| Тип | Цифров |
| Видео формати | Формат на запис- MP4(H.264/AAC) |
| Други | Вътрешен кепчър |
| Други | Вътрешен кепчър |
| Съдържание | HDMI 2.0 Кабел |
| Съдържание | 1 x Кепчър |
| Съдържание | 1 x Бързо ръководство за употреба |
| Видео формати | Формат на запис- MP4(H.264/AAC) |
| Съдържание | HDMI 2.0 Кабел |
| Съдържание | 1 x Кепчър |
| Съдържание | 1 x Бързо ръководство за употреба |
| Тегло | 0.45кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Резолюция | Full HD |
| HDMI изход | Да |
| USB порт | Не |
| PVR функция | Да |
| Wi-Fi | Не |
| LAN | Не |
| CI/CI+ слот | Не |
| Декодер | H.264 |
| Тегло | 0.45кг |
AVerMedia LIVE Gamer DUO – Вътрешен кепчър, PCIe
Записвайте и стриймвайте два независими видео източника едновременно в пълно Full HD 1080p60. AVerMedia LIVE Gamer DUO е идеалният инструмент за dual-PC стрийминг, турнири по електронни спортове и мултикамерни продукции.
Ключови Предимства
- Двоен HDMI вход — Заснемайте два отделни 1080p60 източника наведнъж – идеално за геймплей + камера или конзола + PC.
- Преминаване с ниско закъснение — HDMI изход без забавяне осигурява гладка игра в реално време по време на запис.
- Широка софтуерна съвместимост — Работи с OBS, Streamlabs, XSplit и други чрез стандартен UVC протокол.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | PCIe Gen2 x1 |
| Видео вход | 2x HDMI 1.4 |
| Макс. резолюция на запис | 1920x1080 @ 60 fps |
| Резолюция на pass-through | 1920x1080 @ 60 fps |
| Поддържано аудио | HDMI аудио (2-канален LPCM) |
| Размери | 125 x 100 x 20 мм |
Какво има в кутията
- Кепчър карта AVerMedia LIVE Gamer DUO
- Low-profile скоба
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










