- GIGABYTE

Цена
€215 15 / 420 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


- Ултракомпактен PC дизайн в обем от само 0.67 литра (56,22 x 103 x 116.52 мм)
- Първият 10 nm процесор с малко ядро
- Поддръжка на слот M.2 2280 за дискове SSD (поддръжка на PCI-e x2 + SATA)
- Поддръжка на 2,5” HDD/SSD, дебелина 7.0/9.5 мм (1 x 6 Gbps SATA 3)
- 1 слот SO-DIMM DDR4, поддържащ 2933MHz, макс. капацитет 16GB
- 802.11ac, два обхвата Wi-Fi & Bluetooth 4.2
- Realtek 8111HS Gigabit LAN
- HDMI 2.0b, поддържащ 4K@60P HDR10
- mDP 1.4b, поддържащ 4K@60P HBR2
- Кодек Realtek ALC255
- 4 порта USB 3.1 (1 x USB Type-C)
- Жак за слушалки
- Жак за микрофон
- Скоба за закачване VESA (75 x 75 мм + 100 x 100 мм)
- AC-DC адаптер: 100-240V входящо, 19V 65W
- Поддръжка на операционна система: Microsoft Windows 10 64Bit
- 1 слот за заключване Kensington
- Работна температура на околната среда за системата: 0°C до +35°C
- Температура на системата за съхранение на данни: -20°C до +60°C
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Ултракомпактен PC дизайн в обем от само 0.67 литра (56,22 x 103 x 116.52 мм)
- Първият 10 nm процесор с малко ядро
- Поддръжка на слот M.2 2280 за дискове SSD (поддръжка на PCI-e x2 + SATA)
- Поддръжка на 2,5” HDD/SSD, дебелина 7.0/9.5 мм (1 x 6 Gbps SATA 3)
- 1 слот SO-DIMM DDR4, поддържащ 2933MHz, макс. капацитет 16GB
- 802.11ac, два обхвата Wi-Fi & Bluetooth 4.2
- Realtek 8111HS Gigabit LAN
- HDMI 2.0b, поддържащ 4K@60P HDR10
- mDP 1.4b, поддържащ 4K@60P HBR2
- Кодек Realtek ALC255
- 4 порта USB 3.1 (1 x USB Type-C)
- Жак за слушалки
- Жак за микрофон
- Скоба за закачване VESA (75 x 75 мм + 100 x 100 мм)
- AC-DC адаптер: 100-240V входящо, 19V 65W
- Поддръжка на операционна система: Microsoft Windows 10 64Bit
- 1 слот за заключване Kensington
- Работна температура на околната среда за системата: 0°C до +35°C
- Температура на системата за съхранение на данни: -20°C до +60°C
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Модел процесор | Intel Pentium N6005 |
| Честота процесор. | 2.8 GHz |
| Кеш на процесор (MB) | 4 |
| Брой ядра | 4 |
| Тип памет | DDR4 SO-DIMM |
| RAM памет | 0 GB |
| Честота памет | 2933 MHz |
| Слотове памет | 1 |
| Поддържан капацитет памет (max) | 16GB |
| Портове за вътрешни дискове | 1 х Serial ATAIII |
| Вграден звук | Realtek ALC255 |
| Слотове | 1 x PCIe M.2 NGFF 2230 A-E key slot occupied by the WiFi+BT card |
| Слотове | 1 x M.2 slot (2280_storage) PCIe X2/SATA |
| Интерфейс хард диск | SATAIII |
| Мрежа | Gigabit LAN (Realtek RTL8111HS) |
| Безжична връзка | Wireless-802.11 AC |
| Операционна система | Без ОС |
| Мощност на захранващ блок (W) | Външен адапттер; Input: AC 100-240V; Output: DC 19V 2.1А |
| Размери (мм) | 46.8 mm x 112.6 mm x 119.4 mm |
| Тип система | Мини компютър |
| Тип процесор | Pentium |
| Модел видео карта | Intel® UHD Graphics 605 |
| Цвят | Черен |
| Тип видео памет | Вградена |
| Тип съхранение | HDD + SSD |
| Капацитет HDD (GB) | 0 GB |
| Цокъл на процесора | FCBGA1338 |
| Производител процесор | Intel® |
| Архитектура процесор | Jasper Lake |
| Предназначен за | Home Office |
| Оптично устройство DVD+/-RW | Без оптично устройство |
| Тегло | 1.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Мини компютър |
| Процесор | Intel Pentium N6005 |
| RAM памет (GB) | 0 |
| Капацитет на съхранение (GB) | 0 |
| Тип съхранение | SSD |
| Графика | Вградена |
| Операционна система | Без ОС |
| GPU модел | Intel UHD Graphics |
| Видеопамет (GB) | 0 |
| Тип RAM | DDR4 |
| Мощност на захранване (W) | 65 |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Предназначение | Домашен |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.50кг |
Мини компютър Gigabyte Brix Intel Pentium N6005
Изживейте мощна производителност в компактен форм фактор с Gigabyte Brix BMPD-6005. Благодарение на процесора Intel Pentium Silver N6005, този мини компютър осигурява гладка работа за ежедневни задачи, мултимедия и лека продуктивност, като заема минимално място на бюрото.
Ключови Предимства
- Компактен дизайн — Изключително малък размер, който се вписва навсякъде, идеален за ограничени пространства.
- Енергийна ефективност — Ниска консумация на енергия без компромис с производителността.
- Разширяема памет — Един слот SO-DIMM DDR4 поддържа до 16GB за плавно мултитаскинг.
- Бързо съхранение — Слот за M.2 SSD за бързо зареждане и отзивчиви приложения.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | Intel Pentium Silver N6005 (до 2.8 GHz) |
| Памет | 1 x SO-DIMM DDR4 (макс. 16GB) |
| Съхранение | 1 x слот M.2 SSD |
| Графика | Intel UHD Graphics |
| Форм фактор | Мини компютър |
Какво има в кутията
- Устройство Gigabyte Brix BMPD-6005
- Захранващ адаптер
- VESA монтажен комплект
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










