- HUION

Изключителна мобилност
Тънък, колкото вашия мобилен телефон, по-лек от списание. Той е изключително преносим и на практика можете да го носите навсякъде.
Стилен и удобен
6.3 × 3.9 инча работна площ е едновременно компактна и достатъчна. Гладката текстура, наподобяваща хартия, дизайн без рамка и със заоблени ъгли придават на този таблет приятен вид.
Писалка без батерия PW100
PW100 е първата ни писалка без батерия, която ви дава 8192 нива на натиск и поддръжка на наклон ± 60 °, лека и здрава, лесна за държане и използване. Кажете сбогом на зареждащия кабел.
6 бутона за персонализация на функциите
Изключителна производителност при рисуване
Предоставя професионални резултати благодарение на скоростта от 233PPS, резолюцията на екрана 5080LPI и 8192 нива на натиск.
Съвместимост с OS
Съвместим с Windows 7 или по-нова версия, macOS 10.12 или по-нова версия и Android 6.0 или по-нова версия.
Какво има в кутията?
- Таблет Inspiroy H640P
- Писалка PW100
- Микро USB кабел
- държач за писалка PH03
- накрайници за писалки PN04 × 8
- Ръководство за бързо стартиране
Изключителна мобилност
Тънък, колкото вашия мобилен телефон, по-лек от списание. Той е изключително преносим и на практика можете да го носите навсякъде.
Стилен и удобен
6.3 × 3.9 инча работна площ е едновременно компактна и достатъчна. Гладката текстура, наподобяваща хартия, дизайн без рамка и със заоблени ъгли придават на този таблет приятен вид.
Писалка без батерия PW100
PW100 е първата ни писалка без батерия, която ви дава 8192 нива на натиск и поддръжка на наклон ± 60 °, лека и здрава, лесна за държане и използване. Кажете сбогом на зареждащия кабел.
6 бутона за персонализация на функциите
Изключителна производителност при рисуване
Предоставя професионални резултати благодарение на скоростта от 233PPS, резолюцията на екрана 5080LPI и 8192 нива на натиск.
Съвместимост с OS
Съвместим с Windows 7 или по-нова версия, macOS 10.12 или по-нова версия и Android 6.0 или по-нова версия.
Какво има в кутията?
- Таблет Inspiroy H640P
- Писалка PW100
- Микро USB кабел
- държач за писалка PH03
- накрайници за писалки PN04 × 8
- Ръководство за бързо стартиране
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Активна площ | 160 x 100 mm |
| Резолюция писалка (lpi) | 5080 lpi |
| Интерфейс | USB |
| Ниво на натиск(писалка) | 8192 |
| Системни изисквания | Windows 7 or later, MacOS 10.12 or later and Android 6.0 or later |
| Размери (мм) | 260 x 147.7 x 8 мм |
| Бутони | 6 |
| Тегло | 0.28кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Активна работна площ | 178 x 125 mm |
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Нива на чувствителност на писалката (levels) | 8192 |
| Резолюция (LPI) | 5080 |
| Вграден дисплей | Не |
| Цвят | Черен |
| Размер на дисплея (inch) | Няма дисплей |
| Резолюция на дисплея | Няма дисплей |
| Експресни бутони (count) | 6 |
| Честота на отчитане (PPS) | 266 |
| Разпознаване на наклон | Не |
| Съвместима ОС | Windows, macOS, Android, ChromeOS |
| Тегло | 0.28кг |
Графичен таблет HUION Inspiroy H640P – Освободете креативността си
HUION Inspiroy H640P е компактен и достъпен графичен таблет, създаден за дигитални художници, дизайнери и за водене на бележки. С активна площ от 6.3 x 4 инча и 8192 нива на чувствителност на натиск, той предлага прецизно и естествено управление на писалката за безпроблемно творческо изживяване.
Ключови Предимства
- 8192 нива на натиск — Изключително чувствителен връх за фини линии и дебели щрихи, имитиращ традиционни четки.
- Активна площ 6.3 x 4 инча — Компактна, но достатъчно просторна за удобно рисуване, идеална за ограничено работно пространство.
- 6 персонализирани експресни бутона — Задайте бързи клавиши за ускоряване на работния процес в софтуер като Photoshop, Illustrator и Clip Studio Paint.
- Писалка без батерия — Не изисква зареждане; лека и ергономична за продължителни сесии.
- Широка съвместимост — Работи с Windows, macOS и Android устройства (с OTG адаптер).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Активна работна площ | 178 x 125 mm |
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Нива на чувствителност на писалката | 8192 |
| Резолюция | 5080 LPI |
| Вграден дисплей | Не |
| Цвят | Черен |
| Експресни бутони | 6 |
| Честота на отчитане | 266 PPS |
| Разпознаване на наклон | Не |
| Съвместима ОС | Windows, macOS, Android, ChromeOS |
Какво има в кутията
- Графичен таблет HUION Inspiroy H640P
- Писалка без батерия (PW100)
- USB кабел
- Държач за писалка с 8 резервни писеца
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










