- HAMA

Цена
€9 01 / 17 62 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Здрав, добре проектиран калъф за сигурно съхранение на лаптопи и аксесоари.
Добра защита от замърсяване и драскотини по време на транспортиране.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Здрав, добре проектиран калъф за сигурно съхранение на лаптопи и аксесоари.
Добра защита от замърсяване и драскотини по време на транспортиране.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Калъф |
| Максимален диагонал | 13.3 inch |
| Цвят | Черен |
| Вътрешни размери | 34 x 1 x 25 cm |
| Материал | Неопрен |
| Закопчалка | Цип |
| Външни размери | 37 x 2 x 26 cm |
| Тегло | 0.16кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Калъф за лаптоп HAMA Neoprene – До 34 cm (13.3"), Черен
Защитете вашия лаптоп с елегантност! Калъфът HAMA Neoprene предлага идеален баланс между стилен дизайн и висока защита, предпазвайки устройството ви от надрасквания, прах и удари. Перфектен за професионалисти, студенти и пътешественици!
- Висококачествен неопрен: Лек, водоустойчив и амортизиращ удари за максимална защита.
- Идеална форма: Подходящ за лаптопи до 34 cm (13.3"), фиксира устройството надеждно.
- Тънък и стилен: Минималистичен дизайн без ненужен обем.
- Антиприплъзващ вътрешен слой: Мека подложка предотвратява надрасквания.
- Лесен за пренасяне: Събира се лесно в раница, чанта или куфар.
Технически характеристики:
- Материал: Неопрен
- Цвят: Черен
- Макс. размер на лаптоп: 34 cm (13.3")
- Затваряне: Еластична лента
Изберете HAMA Neoprene калъф – идеалната защита и стил за вашия лаптоп!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







