- HAMA

Цена
€9 66 / 18 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Здрав, добре проектиран калъф за сигурно съхранение на лаптопи и аксесоари.
Добра защита от замърсяване и драскотини по време на транспортиране.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Здрав, добре проектиран калъф за сигурно съхранение на лаптопи и аксесоари.
Добра защита от замърсяване и драскотини по време на транспортиране.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Калъф |
| Максимален диагонал | 15.6 inch |
| Цвят | Черен |
| Вътрешни размери | 39 x 1 x 28 cm |
| Материал | Неопрен |
| Закопчалка | Цип |
| Външни размери | 44 x 2 x 33 cm |
| Тегло | 0.23кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Калъф за лаптоп HAMA Neoprene – До 40 cm (15.6"), Черен
Защита и стилен дизайн за вашия лаптоп! Калъфът HAMA Neoprene предлага идеален баланс между защита и елегантност, предпазвайки устройството ви от надрасквания, прах и леки удари. Перфектен за пътуване, работа или ежедневна употреба.
Основни предимства:
- Висококачествен неопрен: Лек, но издръжлив, с амортизиращи свойства и водоустойчивост.
- Идеална вместимост: Подходящ за лаптопи до 40 cm (15.6"), фиксира устройството надеждно.
- Стилен дизайн: Минималистичен черен цвят, който се съчетава с всякакъв стил.
- Лесен за пренасяне: Тънък и лек, удобно се поставя в раница или чанта.
Технически спецификации:
- Материал: Неопрен
- Цвят: Черен
- Съвместимост: Лаптопи до 40 cm (15.6")
Изберете HAMA Neoprene калъф за оптимална защита и удобство!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







