- HAMA

Моделът е с регулируеми силиконови ъгли за закрепване на таблета.
Вградените метални ъгли са здраво закрепени и предпазват ръбовете на таблетите
Материал: Polyurethane (PU)
Размери(външни): 20 x 1.5 x 27 cm
Размери(вътрешни): 19.5 x 1 x 26.5 cm
Тегло: 210 g
Цвят: Черен
За размер: 24 - 28 cm (9.5 - 11")
За удобна работа и за предпазване на таблета от мръсотия и надраскване
Устройството може да остане в джоба по време на употреба
Стилен, тънък дизайн
Здрав материал
Моделът е с регулируеми силиконови ъгли за закрепване на таблета.
Вградените метални ъгли са здраво закрепени и предпазват ръбовете на таблетите
Материал: Polyurethane (PU)
Размери(външни): 20 x 1.5 x 27 cm
Размери(вътрешни): 19.5 x 1 x 26.5 cm
Тегло: 210 g
Цвят: Черен
За размер: 24 - 28 cm (9.5 - 11")
За удобна работа и за предпазване на таблета от мръсотия и надраскване
Устройството може да остане в джоба по време на употреба
Стилен, тънък дизайн
Здрав материал
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Калъф |
| Тип аксесоар | Калъф |
| Диагонал (inch) | 9.5" |
| Диагонал (inch) | 11 |
| Диагонал (inch) | 11 |
| Диагонал (inch) | 9.5" |
| Цвят | Черен |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими модели | Универсален |
| Съвместими модели | Универсален |
| Цвят | Черен |
| Материал | Полиестер |
| Материал | Полиестер |
| Размери | 20 x 1.5 x 27 cm |
| Размери | 20 x 1.5 x 27 cm |
| Тегло | 0.29кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип калъф | Флип калъф |
| Материал | Еко кожа |
| Цвят | Черен |
| Слотове за карти (count) | 1 |
| Стойка | Да |
| Съвместим с безжично зареждане | Не |
| Тегло | 0.29кг |
Калъф за таблет HAMA Xpand, 9.5 - 11", Черен (216427)
Защитете таблета си с калъфа HAMA Xpand, проектиран за устройства с размер на екрана от 9.5 до 11 инча. Тънкият му профил и здрава конструкция осигуряват надеждна защита, без да добавят излишен обем, което го прави идеален за ежедневна употреба и пътуване.
Ключови Предимства
- Универсално прилягане — Регулируемият дизайн сигурно държи таблети с размери от 9.5" до 11".
- Тънка защита — Лек и тънък калъф предпазва от драскотини и леки удари.
- Лесен достъп — Прецизни изрези осигуряват пълен достъп до портове, бутони и камера.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | HAMA |
| Модел | Xpand |
| Съвместим размер екран | 9.5" - 11" |
| Цвят | Черен |
| Материал | Полиуретан (PU) |
| Тип калъф | Флип калъф |
| Стойка | Да |
| Слотове за карти | 1 |
| Съвместим с безжично зареждане | Не |
Какво има в кутията
- Калъф за таблет HAMA Xpand
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











