- WESTERN DIGITAL

Цена
€133 44 / 260 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 4 000 GB (4 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Цвят | Black |
| Други | Dimensions: 107.2 x 75.0 x 19.2 mm, Weight: 210 g |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 4000 |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Скорост на четене (MB/s) | 140 MB/s |
| Скорост на запис (MB/s) | 130 |
| Изисква външно захранване | Не |
| Хардуерно шифроване | Да |
| Удароустойчивост/водоустойчивост | Без |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.32кг |
Външен твърд диск Western Digital My Passport 4TB Черен
Съхранявайте до 4TB снимки, видеоклипове и документи с елегантния преносим твърд диск Western Digital My Passport. С USB 3.2 свързаност и хардуерно криптиране данните ви остават защитени и достъпни навсякъде.
Ключови Предимства
- Огромен капацитет от 4TB — Достатъчно място за вашата растяща дигитална колекция, от филми до резервни копия.
- USB 3.2 интерфейс — Бърз трансфер на данни до 5Gbps, съвместим с USB 3.0 и 2.0.
- Хардуерно криптиране — Вградено 256-битово AES криптиране със защита с парола за сигурност на файловете.
- Автоматично архивиране — Включен софтуер WD Backup за планирани резервни копия на важни данни.
- Елегантен дизайн — Компактен форм фактор 2.5 инча в стилен черен цвят, идеален за пътуване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 4 TB |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Скорост на четене | До 140 MB/s |
| Изисква външно захранване | Не |
| Хардуерно шифроване | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Външен твърд диск Western Digital My Passport 4TB
- USB 3.0 кабел (USB-A към Micro-B)
- Софтуер WD Discovery (предварително инсталиран)
- Бързо ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






