- TEAM GROUP ELITE

- Ултратънък 9,5 мм дизайн;
- Най-лекият дизайн в индустрията.
- Лесен плъзгащ се дизайн с издръжливост на плъзгане над 10 000 пъти.
- Поддържа гореща смяна и plug&play.
- Съвместим надолу с USB 1.1 интерфейс.
- Не изисква използването на външно захранване.
- Поддържа енергоспестяващ режим.
- Ултратънък 9,5 мм дизайн;
- Най-лекият дизайн в индустрията.
- Лесен плъзгащ се дизайн с издръжливост на плъзгане над 10 000 пъти.
- Поддържа гореща смяна и plug&play.
- Съвместим надолу с USB 1.1 интерфейс.
- Не изисква използването на външно захранване.
- Поддържа енергоспестяващ режим.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет. | 32 GB |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Цвят | Жълт |
| Размери | 56.7 x 20.0 x 9.5 mm |
| Екстри | Съвместимост с Mac OS |
| Екстри | Съвместимост с Windows |
| Конектор | USB-A |
| Тегло | 0.01кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (GB) | 32 |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Тип конектор | USB-A |
| Цвят | Черен |
| Скорост на четене (MB/s) | 100 |
| Скорост на запис (MB/s) | 10 |
| Материал на корпус | Пластмаса |
| Водоустойчив | Не |
| Хардуерно криптиране | Не |
| Халка за ключодържател | Да |
| Тегло | 0.01кг |
USB памет Team Group C141 32GB
Прехвърляйте и съхранявайте файловете си лесно с USB памет Team Group C141 с капацитет 32 GB. Компактният дизайн без капаче и халката за ключодържател я правят идеална за ежедневно носене, а интерфейсът USB 3.2 Gen 1 осигурява бърз трансфер на данни.
Ключови Предимства
- Компактна и преносима — Тънък дизайн без капаче с вградена халка за ключодържател, за да носите данните си навсякъде.
- Бърз трансфер на данни — Интерфейс USB 3.2 Gen 1 осигурява скорост на четене до 100 MB/s за ефективна работа с файлове.
- Plug and Play — Не изисква софтуер; просто включете и започнете да прехвърляте файлове на Windows, Mac и Linux.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 32 GB |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Тип конектор | USB-A |
| Скорост на четене | До 100 MB/s |
| Цвят | Черен |
| Материал на корпус | Пластмаса |
| Халка за ключодържател | Да |
Какво има в кутията
- USB памет Team Group C141 32GB
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









