- HAMA

За свързване на PC / лаптоп / MacBook / таблет с USB-C към монитор / телевизор или проектор чрез HDMI ™ и допълнително свързване на още 3 USB устройства
Захранване от USB гнездото на устройството
Вграден USB кабел за свързване към компютър / лаптоп / таблет
Подходящ и тестван за USB 3.1 Gen 1, но работи и с USB 3.0 и USB 2.0 устройства
За свързване на PC / лаптоп / MacBook / таблет с USB-C към монитор / телевизор или проектор чрез HDMI ™ и допълнително свързване на още 3 USB устройства
Захранване от USB гнездото на устройството
Вграден USB кабел за свързване към компютър / лаптоп / таблет
Подходящ и тестван за USB 3.1 Gen 1, но работи и с USB 3.0 и USB 2.0 устройства
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Портове | USB-C |
| Портове | HDMI |
| Портове | USB-A |
| Размери | 100 x 33 x 17 mm |
| Цвят | Сребрист |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Брой портове | 4 портов |
| Дължина на кабела | 0.15 m |
| Захранване | USB-C |
| Екстри | Съвместимост с Windows |
| Екстри | Съвместимост с Mac OS |
| Екстри | Plug & Play |
| Екстри | Съвместим с устройства поддържащи Thunderbolt 4 |
| Екстри | Съвместим с устройства поддържащи USB-C |
| Екстри | Макс. Резолюция 4k (4096 x 2160) |
| Екстри | трансфер на данни до 5 Gbps |
| Тегло | 0.11кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой портове (count) | 4 |
| USB стандарт | USB 3.0 |
| Хост конектор | USB-C |
| Захранване | Захранване от шината |
| Power Delivery (W) | 100 |
| HDMI изход | Да |
| Четец на карти | Не |
| Ethernet порт | 1 Gbps |
| Индивидуални ключове на портове | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.11кг |
USB-C 4-портов хъб HAMA-200107
Разширете възможностите на вашето USB-C устройство с четири допълнителни USB-A порта, за да свържете множество периферни устройства едновременно. Този компактен хъб е идеален за лаптопи и таблети с ограничена свързаност.
Ключови Предимства
- Мигновено разширение — Добавя 4 USB-A порта към всяко USB-C устройство.
- Компактен дизайн — Лек и преносим, идеален за пътуване.
- Plug & Play — Не изисква инсталиране на драйвери.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой портове | 4 |
| USB стандарт | USB 3.0 |
| Хост конектор | USB-C |
| Захранване | Захранване от шината |
Какво има в кутията
- USB-C хъб
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





