- HAMA

- Подходящ за суха кърпа за почистване на TFT / LCD и PDA екрани
- Също така подходящ като защитни кърпичка за преносими компютри с размер на екрана до 40 см (15.6 ")
- За да избегнете драскотините по екрана и отпечатъци върху ноутбука
- Поставя се между клавиатурата и екрана
- Подходящ за подложка за мишка
- Цвят: антрацит
- Подходящ за суха кърпа за почистване на TFT / LCD и PDA екрани
- Също така подходящ като защитни кърпичка за преносими компютри с размер на екрана до 40 см (15.6 ")
- За да избегнете драскотините по екрана и отпечатъци върху ноутбука
- Поставя се между клавиатурата и екрана
- Подходящ за подложка за мишка
- Цвят: антрацит
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стандарт |
| Покритие | Текстил |
| Цвят | Сив |
| Размери | 345 x 220 mm |
| Други | Подходящ за всички видове мишки |
| Тегло | 0.14кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Подложка за бюро |
| Материал на повърхността | Текстил |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.14кг |
Пад за нотбук 3 в 1 HAMA, Предпазна и почистваща кърпичка, 53011
Поддържайте лаптопа си чист и без драскотини с този универсален пад 3 в 1. Той служи като предпазна подложка, почистваща кърпа и удобна повърхност за вашия нотбук.
Ключови Предимства
- 3 в 1 дизайн — Работи като предпазна подложка, почистваща кърпичка и постелка за лаптоп.
- Предпазва от драскотини — Мекият материал предотвратява надраскване на повърхността на лаптопа.
- Лесно почистване — Микрофибърната тъкан ефективно почиства екрани и клавиатури.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Пад за лаптоп |
| Материал | Микрофибър |
| Размери | Прибл. 30 x 20 см |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- 1x Пад за нотбук 3 в 1 HAMA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







