- HAMA

Цена
€4 48 / 8 76 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Компактен микрофон с клипс
Щипка за лесно и сигурно прикрепване към дрехите
Дължина на кабела: 2 метра
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Компактен микрофон с клипс
Щипка за лесно и сигурно прикрепване към дрехите
Дължина на кабела: 2 метра
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип микрофон | Динамичен |
| Тип микрофон | Динамичен |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Дължина кабел | 2.0 м |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Домашна употреба |
| Употреба | Офис |
| Свързване | С кабел |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Предназначен за | Конференция |
| Предназначен за | Придържане |
| Предназначен за | Онлайн разговори |
| Цвят | Черен |
| Дължина кабел | 2.0 м |
| Цвят | Черен |
| Звуков сигнал | Глас |
| Употреба | Домашна употреба |
| Употреба | Офис |
| Предназначен за | Конференция |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Предназначен за | Онлайн разговори |
| Предназначен за | Придържане |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип микрофон | Лавалиер |
| Връзка | 3.5мм жак |
| Посоченост | Всенасочен |
| Честотен обхват | 100–10,000 Hz |
| Приложение | Мобилен запис |
| Фантомно захранване | Не изисква |
| Чувствителност (dB) | -30 dB |
| Безжичен | Не |
| Включена стойка | Да |
| Поп филтър | Не |
| Дължина на кабела (m) | 1.2 m |
| Тегло | 0.05кг |
Микрофон HAMA с клипс, 3.5 мм жак – Черен
Този компактен микрофон с клипс от HAMA е идеален за запис без ръце, презентации и видео разговори. Всенасоченото му захващане осигурява ясно улавяне на звука от всички посоки, а удобната щипка се закрепва сигурно за дрехите.
Ключови Предимства
- Работа без ръце — Закачете микрофона на яката или ревера си за свободно движение по време на запис или разговори.
- Всенасочено захващане — Улавя звука еднакво от всички посоки, подходящ за интервюта и групови дискусии.
- Универсална съвместимост — Стандартният 3.5 мм жак работи със смартфони, компютри и записващи устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип микрофон | Лавалиер |
| Връзка | 3.5мм жак |
| Посоченост | Всенасочен |
| Честотен обхват | 100–10,000 Hz |
| Безжичен | Не |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
Какво има в кутията
- Микрофон HAMA с клипс
- Ветрозащита
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







