- INKTEC

За касети:
Epson:;T0773##, T0783##, T0793##, T0803##,
T0813##, T0823##, T0853##
T0813N##, T0823N##,;T6643/ T6723/ T6733/ T6743,;T6763/ T6773/ T6783,;T7013/ T7023/ T7033/ T7113,;T1703/ T1713/ T1763/ T1773/ T1803/ T1813
За принтери:
Epson:;Stylus Photo 1390/ 1400/ 1410/ 1430W/ 1500W/ R260/ R265/ R270/ R280/ R285/ R290/ R295/ R360/ R380/ R390/ RX560,;RX580/ RX585/ RX590/ RX595/ RX610/ RX680/ RX685/ RX690/ P50/ T50/ T59/ TX650/ TX659/ TX700W/ TX710W/ TX720WD,;TX800FW/ TX810FW/ TX820FWD/ PX650/ PX660/ PX700W/ PX710W/ PX720WD/ PX730WD/ PX800FW/ PX810FW/ PX820FWD,;PX830FWD, Stylus NX635, Artisan 50/ 635/ 1430,;Epson L100/ L101/ L110/ L120/ L130/ L132/ L200/ L201/ L210/ L220/ L222/ L300/ L301/ L303/ L310/ L312/ L350/ L355/ L360/ L362/ L365/ L366/ L375/ L455/ L456/ L555/ L566/ L565/ L800/ L801/ L805/ L810/ L850/ L1300/ L1800,;EcoTank ET-2500/ ET-2550/ ET-4500/ ET-14000,;WorkForce Pro WP-4000/ 4010/ 4011/ 4020/ 4023/ 4090/ 4091/ 4500/ 4511/ 4520/ 4521/ 4530/ 4531/ 4533/ 4540/ 4590,;4015DN/ 4025DW/ 4095DN/ 4515DN/ 4525DNF/ 4535DWF/ 4545DTW/ 4595DNF
За касети:
Epson:;T0773##, T0783##, T0793##, T0803##,
T0813##, T0823##, T0853##
T0813N##, T0823N##,;T6643/ T6723/ T6733/ T6743,;T6763/ T6773/ T6783,;T7013/ T7023/ T7033/ T7113,;T1703/ T1713/ T1763/ T1773/ T1803/ T1813
За принтери:
Epson:;Stylus Photo 1390/ 1400/ 1410/ 1430W/ 1500W/ R260/ R265/ R270/ R280/ R285/ R290/ R295/ R360/ R380/ R390/ RX560,;RX580/ RX585/ RX590/ RX595/ RX610/ RX680/ RX685/ RX690/ P50/ T50/ T59/ TX650/ TX659/ TX700W/ TX710W/ TX720WD,;TX800FW/ TX810FW/ TX820FWD/ PX650/ PX660/ PX700W/ PX710W/ PX720WD/ PX730WD/ PX800FW/ PX810FW/ PX820FWD,;PX830FWD, Stylus NX635, Artisan 50/ 635/ 1430,;Epson L100/ L101/ L110/ L120/ L130/ L132/ L200/ L201/ L210/ L220/ L222/ L300/ L301/ L303/ L310/ L312/ L350/ L355/ L360/ L362/ L365/ L366/ L375/ L455/ L456/ L555/ L566/ L565/ L800/ L801/ L805/ L810/ L850/ L1300/ L1800,;EcoTank ET-2500/ ET-2550/ ET-4500/ ET-14000,;WorkForce Pro WP-4000/ 4010/ 4011/ 4020/ 4023/ 4090/ 4091/ 4500/ 4511/ 4520/ 4521/ 4530/ 4531/ 4533/ 4540/ 4590,;4015DN/ 4025DW/ 4095DN/ 4515DN/ 4525DNF/ 4535DWF/ 4545DTW/ 4595DNF
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Магента |
| Тип консуматив | Контейнер с мастило |
| Тип консуматив | Контейнер с мастило |
| Марка принтер | Epson |
| Марка принтер | Epson |
| Цвят | Магента |
| Макс. брой копия | 450 |
| Макс. брой копия | 450 |
| Съвместими модели | EPSON |
| Съвместими модели | Epson |
| Консуматив | Съвместим |
| Консуматив | Съвместим |
| Брой цветове | 1 |
| Брой цветове | 1 |
| Съвместими принтери | Мастиленоструен |
| Съвместими принтери | Мастиленоструен |
| Консуматив PN | - |
| Консуматив PN | - |
| Тегло | 0.13кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Червен |
| Капацитет (страници) (pages) | 100 |
| Обем (ml) | 100 ml |
| Съвместима серия принтери | Epson Stylus Photo R265/R285/R360/RX560/RX585/R685 серия |
| OEM код | T0823 |
| Капацитет | 100 мл |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.13кг |
Бутилка с мастило INKTEC за Epson T0823 – 100 ml, Червен
Получете наситени и дълготрайни червени разпечатки за вашия Epson Stylus Photo принтер с тази висококапацитетна бутилка мастило INKTEC от 100 ml. Проектирана като надеждна съвместима алтернатива, тя осигурява постоянно качество на цветовете и остри детайли за снимки и документи.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 100 ml мастило намалява честотата на смяна и понижава цената на отпечатък.
- Наситен червен цвят — Осигурява богати и точни червени тонове за впечатляващи фоторазпечатки.
- Съвместимост с множество модели Epson — Работи с Stylus Photo R285, R270, R290, R390, RX590 и P50.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | INKTEC |
| Съвместим OEM код | T0823 |
| Обем | 100 ml |
| Цвят | Червен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Съвместими принтери | Epson Stylus Photo R285, R270, R290, R390, RX590, P50 |
Какво има в кутията
- 1 x Бутилка мастило INKTEC (100 ml, Червен)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




