- INKTEC

За касети:
Canon:;CLI-8M/PG-41/51
За принтери:
CANON :;PIXMA iP1200/ iP1300/ IP1300 Photo/ iP1600/ iP1700/ iP1800/ iP1880/ iP1900/ iP1980/ iP2200/ iP2500/ iP2580/ iP2600/ iP2680/ IP2680 Photo/ iP3300/
iP3500/ iP4200/ iP4300/ iP4500/ iP5200/ iP5200R/ iP5300/ iP6210D/ iP6220D/
iP6310D/ iP6320D/ iP6600D/ iP6700D/ iX4000/ iX5000/ MP140/ MP145/ MP150/ MP160/ MP170/ MP180/ MP190/ MP198/ MP210/
MP218/ MP220/ MP228/ MP450/ MP460/ MP470/ MP476/ MP500/ MP510/ MP520/ MP530/ MP600/ MP610/ MP800/ MP800R/
MP810/ MP830/ MP950/ MP960/ MP970/ Pro9000/ Pro9000 Mark ?/ MX300/ MX308/ MX310/ MX318/ MX700/ MX850
За касети:
Canon:;CLI-8M/PG-41/51
За принтери:
CANON :;PIXMA iP1200/ iP1300/ IP1300 Photo/ iP1600/ iP1700/ iP1800/ iP1880/ iP1900/ iP1980/ iP2200/ iP2500/ iP2580/ iP2600/ iP2680/ IP2680 Photo/ iP3300/
iP3500/ iP4200/ iP4300/ iP4500/ iP5200/ iP5200R/ iP5300/ iP6210D/ iP6220D/
iP6310D/ iP6320D/ iP6600D/ iP6700D/ iX4000/ iX5000/ MP140/ MP145/ MP150/ MP160/ MP170/ MP180/ MP190/ MP198/ MP210/
MP218/ MP220/ MP228/ MP450/ MP460/ MP470/ MP476/ MP500/ MP510/ MP520/ MP530/ MP600/ MP610/ MP800/ MP800R/
MP810/ MP830/ MP950/ MP960/ MP970/ Pro9000/ Pro9000 Mark ?/ MX300/ MX308/ MX310/ MX318/ MX700/ MX850
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Магента |
| Тип консуматив | Контейнер с мастило |
| Тип консуматив | Контейнер с мастило |
| Марка принтер | Canon |
| Марка принтер | Canon |
| Цвят | Магента |
| Макс. брой копия | 4500 |
| Макс. брой копия | 4500 |
| Съвместими модели | CANON |
| Съвместими модели | Canon |
| Консуматив | Съвместим |
| Консуматив | Съвместим |
| Брой цветове | 1 |
| Брой цветове | 1 |
| Съвместими принтери | Мастиленоструен |
| Съвместими принтери | Мастиленоструен |
| Консуматив PN | - |
| Консуматив PN | - |
| Тегло | 1.12кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Червен |
| Капацитет (страници) (pages) | 1000 |
| Обем (ml) | 1000 ml |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA серия |
| OEM код | CLI-8M |
| Капацитет | 1000 мл |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 1.12кг |
Бутилка с мастило INKTEC за Canon CLI-8M/PG-41/51, 1000 ml, Червен
Получете изключителна стойност с тази висококапацитетна 1000 ml бутилка мастило INKTEC, специално създадена за Canon принтери, използващи касети CLI-8M, PG-41 и PG-51. Насладете се на живи червени отпечатъци на част от цената на оригиналните касети – идеално за висок обем на печат без компромис с качеството.
Ключови Предимства
- Огромен капацитет от 1000 ml — Еквивалент на десетки стандартни касети, драстично намаляващ разходите за страница и честотата на презареждане.
- Наситен червен цвят — Осигурява богати, постоянни червени тонове за впечатляващи документи, графики и снимки.
- Съвместимост с популярни Canon модели — Работи безупречно с Canon PIXMA и MAXIFY принтери, които използват касети CLI-8M, PG-41 или PG-51.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | INKTEC |
| Съвместими OEM кодове | CLI-8M, PG-41, PG-51 |
| Обем | 1000 ml |
| Цвят | Червен |
| Тип мастило | Багрилно |
Какво има в кутията
- 1 x Бутилка мастило INKTEC 1000 ml (Червен)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




