- HAMA

Цена
€37 43 / 73 21 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Материал: Стомана
Макс. разстояние от тавана: 62 cм
Мин. разстояние от тавана: 38 cм
Модел: Проектор
Макс. Натоварване: 8 кг
Цвят: Сребрист
За монтиране на проектори.
Наклон +/- 15.
Завъртане 360°
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Материал: Стомана
Макс. разстояние от тавана: 62 cм
Мин. разстояние от тавана: 38 cм
Модел: Проектор
Макс. Натоварване: 8 кг
Цвят: Сребрист
За монтиране на проектори.
Наклон +/- 15.
Завъртане 360°
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Стойка за проектор |
| Тип аксесоар | Стойка за проектор |
| Вид стойка | Регулируема |
| Вид стойка | Регулируема |
| Монтаж на | Таван |
| Монтаж на | Таван |
| Хоризонтален наклон (градуси) | 360° |
| Хоризонтален наклон (градуси) | 360° |
| Вертикален наклон (градуси) | +/-15° |
| Вертикален наклон (градуси) | +/-15° |
| Макс. натоварване | 8 kg |
| Макс. натоварване | 8 kg |
| Цвят | Сребрист |
| Цвят | Сребрист |
| Други | Разстояние от тавана: 38 - 62 cm |
| Други | Разстояние от тавана: 38 - 62 cm |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | За таван |
| Максимално тегло (kg) | 8 kg |
| Накланяне | Да |
| Завъртане | Да |
| Цвят | Сребрист |
| Материал | Стомана |
| Тегло | 0.00кг |
Таванна стойка за проектор HAMA, 8 kg, Сребрист
Монтирайте сигурно вашия проектор на тавана с тази здрава стойка HAMA, предназначена за проектори до 8 kg. Регулируемият наклон и завъртане осигуряват перфектен зрителен ъгъл за всяка стая.
Ключови Предимства
- Здрава конструкция — Поддържа проектори до 8 kg, осигурявайки безопасен и стабилен монтаж.
- Гъвкаво регулиране — Функциите за накланяне и завъртане ви позволяват да настроите точно проекционния ъгъл за оптимално изображение.
- Лесен монтаж — Включва всички необходими части за бърз и сигурен монтаж на тавана.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | За таван |
| Максимално тегло | 8 kg |
| Накланяне | Да |
| Завъртане | Да |
| Цвят | Сребрист |
| Материал | Стомана |
Какво има в кутията
- Таванна стойка
- Монтажен комплект
- Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








