- HAMA

Цена
€6 68 / 13 06 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Калъф за електронни книги за безопасно съхранение и защита на електронната книга от мръсотия, прах и драскотини
Стилен, тънък дизайн
Здрав материал
Подсилени гумени ленти за отлично сцепление
За всички електронни четци до 6"
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Калъф за електронни книги за безопасно съхранение и защита на електронната книга от мръсотия, прах и драскотини
Стилен, тънък дизайн
Здрав материал
Подсилени гумени ленти за отлично сцепление
За всички електронни четци до 6"
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Калъф |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими модели | Универсален |
| Диагонал | 6 inch |
| Размери | 12 x 1.5 x 17.5 cm |
| Материал | Полиуретан |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.11кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Калъф HAMA "Piscine" за електронни четци/таблети до 15,24 см (6")
Защитете своя електронен четец или малък таблет със стилния калъф HAMA "Piscine". Проектиран за устройства до 15,24 см (6 инча), тънкият и лек калъф осигурява надеждна защита от драскотини, прах и леки удари.
Ключови Предимства
- Перфектно прилягане — Създаден за електронни четци и таблети до 6 инча, осигурява плътно и сигурно захващане.
- Издръжлива защита — Твърда външна обвивка и мека вътрешна подплата предпазват устройството от ежедневно износване.
- Компактен и лек — Тънкият профил добавя минимален обем, което го прави лесен за поставяне в чанта или раница.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместим размер на екрана | До 15,24 см (6") |
| Материал | Твърда външна обвивка, мека вътрешна подплата |
| Цвят | Piscine (Синьо/Зелено) |
Какво има в кутията
- 1 x Калъф HAMA "Piscine"
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








