- ASK

Maevex 6152 Quad 4K Enterprise Encoder от Matrox е четворен HDMI видео енкодер, който осигурява 4K60 входно
улавяне и кодиране и поддържа поне четири 4K потока и записи едновременно. Енкодерът разполага с шест протокола
за поточно предаване, множество подсемплиране на цветност, регулируеми параметри на кодиране, преминаване с
нулева латентност и композиране, всичко това в удобно, тихо, нискоенергийно устройство, готово за стелажи,
което пасва на почти всяко приложение за кодиране. Допълнителният Maevex SDK ви позволява да създавате нови
приложения или да интегрирате функционалностите на PowerStream Plus в съществуващи приложения.
Maevex 6152 Quad 4K Enterprise Encoder от Matrox е четворен HDMI видео енкодер, който осигурява 4K60 входно
улавяне и кодиране и поддържа поне четири 4K потока и записи едновременно. Енкодерът разполага с шест протокола
за поточно предаване, множество подсемплиране на цветност, регулируеми параметри на кодиране, преминаване с
нулева латентност и композиране, всичко това в удобно, тихо, нискоенергийно устройство, готово за стелажи,
което пасва на почти всяко приложение за кодиране. Допълнителният Maevex SDK ви позволява да създавате нови
приложения или да интегрирате функционалностите на PowerStream Plus в съществуващи приложения.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Цифров |
| Оформление | Външен |
| Интерфейс | RJ45 |
| Интерфейс | HDMI |
| Интерфейс | RJ45 |
| Интерфейс | HDMI |
| Оформление | Външен |
| Тип | Цифров |
| Видео формати | H.265-HEVC |
| Видео формати | H.264-AVC |
| Съдържание пакет | 1x Основно устройство, 1x 12V захранващ адаптер, 1x Дистанционно управление, CD с драйвери и RS232 контролен софтуер, 1x Ръководство за потребителя |
| Съдържание пакет | 1x Основно устройство, 1x 12V захранващ адаптер, 1x Дистанционно управление, CD с драйвери и RS232 контролен софтуер, 1x Ръководство за потребителя |
| Видео формати | H.265-HEVC |
| Видео формати | H.264-AVC |
| Тегло | 215.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Резолюция | Full HD |
| HDMI изход | Да |
| Декодер | H.265/HEVC |
| Тегло | 215.00кг |
ESTILLO HDSW0019M1 HDMI енкодер/декодер – H.265/HEVC и H.264/AVC
Предавайте видео с високо качество през IP мрежи с ESTILLO HDSW0019M1, универсален HDMI енкодер/декодер, поддържащ H.265/HEVC и H.264/AVC компресия. Идеален за излъчване, видеонаблюдение или удължаване на AV сигнал, той осигурява ниска латентност до 1080p@60Hz по един Ethernet кабел.
Ключови Предимства
- Двойна компресия — Поддържа H.265/HEVC за ефективна честотна лента и H.264/AVC за широка съвместимост.
- Plug-and-Play — Не изисква инсталиране на софтуер; просто свържете HDMI източник и мрежа.
- Ниска латентност — Кодиране/декодиране в реално време за събития на живо и мониторинг.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Видео вход | HDMI |
| Видео изход | HDMI |
| Макс. резолюция | 1920×1080@60Hz |
| Видео компресия | H.265/HEVC, H.264/AVC |
| Аудио компресия | AAC, G.711 |
| Мрежов интерфейс | RJ45 10/100Mbps |
| Разстояние на предаване | До 100m (Cat5e/6) |
| Захранване | 5V DC |
Какво има в кутията
- ESTILLO HDSW0019M1 Енкодер/Декодер
- Захранващ адаптер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









