- HAMA

Цена
€3 82 / 7 47 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Аудио кабел мъжкo 3.5мм кабел стерео жак/ мъжкo стерео жак
Качество: 1 звезди
Свързване: Plug
Модел: 3.5 mm Jack мъжко(стерео) - 3.5 mm Jack мъжко(стерео)
Дължина: 3.0 m
Цвят: Черен
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Аудио кабел мъжкo 3.5мм кабел стерео жак/ мъжкo стерео жак
Качество: 1 звезди
Свързване: Plug
Модел: 3.5 mm Jack мъжко(стерео) - 3.5 mm Jack мъжко(стерео)
Дължина: 3.0 m
Цвят: Черен
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Аудио кабел |
| Цвят. | Черен |
| Конектор 1 | Jack 3.5 мъжко |
| Конектор 2 | Jack 3.5 мъжко |
| Дължина | 3 м |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | 3.5mm Jack |
| Конектор B | 3.5mm Jack |
| Дължина (m) | 3 |
| Тип сигнал | Аналогов |
| Канали | Стерео |
| Екраниран | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.06кг |
Аудио кабел HAMA, 3.5 мм жак мъжко – 3.5 мм жак мъжко, 3.0 м, Черен
Свържете вашия смартфон, таблет или лаптоп към тонколони, слушалки или автомобилно аудио с този висококачествен аудио кабел на HAMA. 3.5 мм жак конекторите осигуряват стабилен и чист аудио сигнал за вашата музика и разговори.
Ключови Предимства
- Универсална съвместимост — Работи с всяко устройство, което разполага със стандартен 3.5 мм жак за слушалки.
- Надежден звук — Екранираният дизайн минимизира смущенията за ясно аудио.
- Удобна дължина — 3 метра ви дават гъвкавост при поставяне без излишен кабел.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | 3.5mm Jack |
| Конектор B | 3.5mm Jack |
| Дължина | 3.0 m |
| Тип сигнал | Аналогов |
| Канали | Стерео |
| Екраниран | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Аудио кабел HAMA, 3.5 мм жак – 3.5 мм жак, 3.0 м
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




