- HAMA

- Вградена Audio Return Channel (ARC) технология- за предаване на аудио данни към A/V приемник или съраунд аудио контролер посредством HDMI кабела като премахва необходимостта от използването S / PDIF кабел, ако трябва съдържанието от телевизора да се върне към аудио-системата
Качество: Стандарт
Вид: Стандартен
Свързване:HDMI Plug
Скорост на предаване:10 Gbit/s
Максимална резолюция:1080 p
Поддържа 3D предаване на данни
Audio Return Channel (ARC)- Да
Екраниран за намаляване на електромагнитните смущения
HDTV съвместим
Честотна лента: 340Mhz
Дължина: 3м
- Вградена Audio Return Channel (ARC) технология- за предаване на аудио данни към A/V приемник или съраунд аудио контролер посредством HDMI кабела като премахва необходимостта от използването S / PDIF кабел, ако трябва съдържанието от телевизора да се върне към аудио-системата
Качество: Стандарт
Вид: Стандартен
Свързване:HDMI Plug
Скорост на предаване:10 Gbit/s
Максимална резолюция:1080 p
Поддържа 3D предаване на данни
Audio Return Channel (ARC)- Да
Екраниран за намаляване на електромагнитните смущения
HDTV съвместим
Честотна лента: 340Mhz
Дължина: 3м
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел |
| Цвят | Черен |
| Конектор 1 | HDMI мъжко |
| Конектор 2 | HDMI мъжко |
| Макс. резолюция | Full-HD 1080p - 60 Hz |
| Трансфер на данни | 10.2 Gbit/s |
| Дължина кабел | 3 м |
| Тегло | 0.12кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 3 |
| Максимална резолюция | Full HD 1080p |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Не |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.12кг |
Кабел HAMA 205001 HDMI 3 м – Високоскоростен 10.2 Gbit/s, Full HD 1080p, Екраниран
Насладете се на кристално чист цифров звук и видео с HDMI кабела HAMA 205001. С дължина 3 метра и екранирана конструкция, той осигурява надежден трансфер на данни до 10.2 Gbit/s за вашата домашна система за забавление.
Ключови Предимства
- Високоскоростен трансфер — 10.2 Gbit/s гарантира гладко 1080p видео и многоканален звук.
- Екраниран дизайн — Предпазва от електромагнитни смущения за стабилен сигнал.
- Стандартна дължина 3 м — Идеален за свързване на телевизори, монитори, проектори и други HDMI устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина | 3 м |
| Максимална резолюция | Full HD 1080p |
| Скорост на трансфер | 10.2 Gbit/s |
| Екраниране | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- HDMI кабел HAMA 205001 3 м
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





