- BROTHER

Цена
€4 58 / 8 96 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A4 (210 x 297 mm) |
| Тегло, g/m2 | 145 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 25 sheets |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер | A4 |
| Медия, тип | Matte |
| Подкатегория | Хартии |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Тегло | 0.30кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер | A4 |
| Грамаж (g/m²) | 260 g/m² |
| Листа в пакет (count) | 25 |
| Покритие | Мат |
| Вид хартия | Фото |
| Цвят | Бяла |
| Белота (CIE) | 100 |
| Двустранен печат | Да |
| Рециклирана | Не |
| Тегло | 0.30кг |
Хартия Brother BP-60 A4 Matt Photo Paper (25 листа)
Отпечатайте зашеметяващи, професионални снимки с Brother BP-60 Matt Photo Paper. Матовото покритие намалява отраженията и пръстовите отпечатъци, което я прави идеална за рамкиране и албуми. Всяка опаковка съдържа 25 листа с размер A4, подходящи за висококачествен фотопечат.
Ключови Предимства
- Матово покритие — Премахва отраженията и зацапванията за чист, професионален вид.
- Висока съвместимост — Проектирана за принтери Brother, но работи с повечето мастиленоструйни фото принтери.
- Живи цветове — Осигурява остри, наситени разпечатки с отличен детайл.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на хартията | A4 |
| Листа в пакет | 25 |
| Покритие | Мат |
| Вид хартия | Фото |
Какво има в кутията
- 1 x Пакет Brother BP-60 A4 Matt Photo Paper (25 листа)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






