- BROTHER

Цена
€7 67 / 15 00 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A6 (105 x 148 mm) |
| Тегло, g/m2 | 260 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 50 sheets |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер | A6 |
| Медия, тип | Glossy |
| Подкатегория | Хартии |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Тегло | 0.26кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер | A6 |
| Грамаж (g/m²) | 260 g/m² |
| Листа в пакет (count) | 50 |
| Покритие | Гланц |
| Вид хартия | Фото |
| Цвят | Цветна |
| Двустранен печат | Не |
| Рециклирана | Не |
| Тегло | 0.26кг |
Brother BP71GP50 Premium Plus Glossy Photo Paper – A6 (4x6") – 50 листа
Уловете всеки детайл с Brother Premium Plus Glossy Photo Paper. Проектирана за живи и дълготрайни разпечатки, тази хартия с размер A6 (4x6") осигурява професионално качество на снимките у дома. Високият гланцов финиш подобрява цветовете и рязкостта, карайки спомените ви да блестят.
Ключови Предимства
- Премиум гланцово покритие — Получавайте брилянтни изображения с висок контраст и гладка отразяваща повърхност.
- Мигновено изсъхване — Разпечатките са устойчиви на размазване и готови за употреба веднага.
- Истински размер A6 — Идеален за стандартни фотоалбуми и рамки 4x6".
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер | A6 (4x6") |
| Листа в пакет | 50 |
| Покритие | Гланц |
| Вид хартия | Фото |
| Грамаж | 260 g/m² |
Какво има в кутията
- 1 x Пакет от 50 листа Brother BP71GP50 Premium Plus Glossy Photo Paper
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





