- ATEN

Поддржа RS232 сериен интерфейс
Пълна съвместимост с USB
До 921.6 Kbps скорост на предаване на данни
Работи със смартфони, PDA устройства, цифрови камери, модеми или терминални адаптери ISDN
Свързаност: USB-A мъжко - Сериен порт RS232
Дължина: 35 см.
Поддржа RS232 сериен интерфейс
Пълна съвместимост с USB
До 921.6 Kbps скорост на предаване на данни
Работи със смартфони, PDA устройства, цифрови камери, модеми или терминални адаптери ISDN
Свързаност: USB-A мъжко - Сериен порт RS232
Дължина: 35 см.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел USB |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими модели | Универсален |
| Дължина | 0.35 м |
| Цвят | Прозрачен |
| Скорост на обмен на данни | 921.6 Kbps |
| Тегло | 0.04кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | USB-A |
| Конектор B | RS-232 DB9 |
| Дължина (m) | 0.35 m |
| Стандарт на кабела | USB 2.0 |
| Екраниран | Да |
| Цвят | Черен |
| Позлатени конектори | Не |
| Тегло | 0.04кг |
Кабел конвертор ATEN UC232, USB-A към сериен порт RS-232, 35 cm
Свържете стари серийни устройства към съвременни компютри без вграден COM порт. Този компактен USB към RS232 адаптерен кабел осигурява надеждно plug-and-play решение за свързване на серийни периферни устройства като модеми, баркод скенери и индустриално оборудване.
Ключови Предимства
- Plug-and-Play — Не изисква външно захранване; захранва се чрез USB порта.
- Компактен дизайн — Дължина 35 cm намалява безпорядъка и е идеална за преносима употреба.
- Широка съвместимост — Поддържа Windows, macOS и Linux операционни системи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | USB-A |
| Конектор B | RS-232 DB9 |
| Дължина | 0.35 m |
| Стандарт на кабела | USB 2.0 |
| Екраниран | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- ATEN UC232 USB към сериен адаптерен кабел
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




