- HAMA

Цена
€7 30 / 14 28 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Материал: Пластмаса
Максимална товароносимост: 0,2 кг
Максимална проекция: 4 см
Проекция минимум: 4 см
Обхват на завъртане: 0 °
Наклон +/- 0 / 0 °
Външен размер (височина) 9 см
Външен размер (ширина) 10,5 см
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Материал: Пластмаса
Максимална товароносимост: 0,2 кг
Максимална проекция: 4 см
Проекция минимум: 4 см
Обхват на завъртане: 0 °
Наклон +/- 0 / 0 °
Външен размер (височина) 9 см
Външен размер (ширина) 10,5 см
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Стойка за | Google Home/Nest mini |
| Тип стойка | Фиксирана |
| Тип стойка | Фиксирана |
| Въртене | 0° |
| Стойка за | Google Home/Nest mini |
| Макс.тегло (кг) | 0.2 kg |
| Макс.тегло (кг) | 0.2 kg |
| Цвят | Бял |
| Вертикален наклон (градуси) | 0° |
| Въртене | 0° |
| Разстояние спрямо стената (мм) | 40 |
| Вертикален наклон (градуси) | 0° |
| Разстояние спрямо стената (мм) | 40 |
| Монтиране на | Стена |
| Цвят | Бял |
| Монтиране на | Стена |
| Тегло | 0.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | Стойка за стена |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Тегло | 0.08кг |
Стойка за стена за Google Home / Nest Mini – HAMA 181531
Поставете своя Google Home или Nest Mini сигурно на стената и освободете място на бюрото или рафта. Тази елегантна и лесна за монтаж стойка от HAMA осигурява стабилно закрепване, като същевременно запазва пълен достъп до сензорните контроли и гласовите команди.
Ключови Предимства
- Спестява място — Монтирайте високоговорителя на стената, за да освободите работния плот или рафтовете.
- Перфектно прилягане — Специално проектирана за Google Home и Nest Mini, осигурява плътно и сигурно захващане.
- Лесен монтаж — Включва всички необходими винтове и дюбели за бързо и лесно инсталиране.
- Пълна функционалност — Оставя микрофона, високоговорителя и сензорните контроли свободни за използване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместими устройства | Google Home, Nest Mini |
| Тип монтаж | Стойка за стена |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
Какво има в кутията
- Стойка за стена
- Винтове и дюбели за монтаж
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








