- HAMA

Адаптер за зареждане на смартфон от контакта
Преносим: малък и лек, побира се във всяка чанта и ръчен багаж
Компактният дизайн, не покрива другите контакти
Максимална мощност на зареждане от 6 W
Свързване към електрическата мрежа от 100 до 240 V, подходящо за употреба в цял свят
LED индикатор предоставя информация за състоянието на устройството
Защита от претоварване, късо съединение
Оптимизираният процес на зареждане щади батерията (удължава експлоатационния и живот)
Свързаните устройства се разпознават автоматично
Изходно напрежение/ток: 5V/ 1.2A
Входно напрежение: 100 - 240 V
Максимална изходна мощност: 6 W
Адаптер за зареждане на смартфон от контакта
Преносим: малък и лек, побира се във всяка чанта и ръчен багаж
Компактният дизайн, не покрива другите контакти
Максимална мощност на зареждане от 6 W
Свързване към електрическата мрежа от 100 до 240 V, подходящо за употреба в цял свят
LED индикатор предоставя информация за състоянието на устройството
Защита от претоварване, късо съединение
Оптимизираният процес на зареждане щади батерията (удължава експлоатационния и живот)
Свързаните устройства се разпознават автоматично
Изходно напрежение/ток: 5V/ 1.2A
Входно напрежение: 100 - 240 V
Максимална изходна мощност: 6 W
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Мрежово зарядно устройство |
| Тип аксесоар | Мрежово зарядно устройство |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Свързаност | USB-A |
| Свързаност | USB-A |
| Цвят | Черен |
| Изход | 6 W |
| Изход | 6 W |
| Захранване | 100 - 240 V |
| Захранване | 100 - 240 V |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.07кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стенно зарядно |
| Изходна мощност (W) | 6 W |
| Изходен конектор | USB-A |
| Брой изходи (count) | 1 |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (mAh) | Не |
| Бързо зареждане | Не |
| Стандарт за бързо зареждане | Не |
| Вграден кабел | Не |
| Едновременно зареждане | Не |
| Дисплей | Не |
| Тегло (g) | 30 |
| Тегло | 0.07кг |
Мрежово зарядно Hama, USB-A, 6 W, Черен
Зареждайте устройствата си безопасно и ефективно с мрежовото зарядно Hama с USB-A изход и мощност 6 W. То е идеално за нощно зареждане на смартфони, power bank-ове и други USB устройства. Компактният му дизайн го прави подходящо за пътуване или ежедневна употреба у дома или в офиса.
Ключови Предимства
- Компактно и преносимо — Малкият размер позволява лесно поставяне в чанта или джоб, идеално за зареждане в движение.
- Безопасно зареждане — Вградени защити срещу пренапрежение, претоварване и късо съединение.
- Универсална съвместимост — Стандартният USB-A порт работи с повечето смартфони, таблети, слушалки и други.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стенно зарядно |
| Изходна мощност | 6 W |
| Изходен конектор | USB-A |
| Брой изходи | 1 |
| Цвят | Черен |
| Бързо зареждане | Не |
| Вграден кабел | Не |
Какво има в кутията
- Мрежово зарядно Hama
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






