- CELESTRON

PowerSeeker серията е предназначена за любители.
Телескопа е с перфектната комбинация от качество, стойност, характеристики и мощност.
Всички модели имат перфектна оптика за астрономическо и наземно наблюдение.
Всички модели от серията PowerSeekers CELESTRON включват пълна гама от окуляри плюс леща на Барлоу.
Нискобюджетен телескоп с азимутно монтиране за лекота на използване, идеален за начинаещи
- Изправеното оптично изображение е напълно подходящо за наземно гледане (земя), както и
астрономически употреба
- 50/600 мм обектив телескоп
- 3 окуляри (4/12/20 мм) за 30, 50 и 150-кратно увеличение
- Леща на Барлоу за допълнителни увеличения
- Избор на обхвата
- Азимутно монтиране
- Алуминиев статив
Технически параметри:
- Цвят: черно
- Диаметър на обектива: 50 mm
- Монтаж: Азимут
- Фокусно разстояние: 600 мм
- Окуляри: 4/12/20 мм
- Статив - Минимална височина: 68 cm.
- Макс. Статив Височина: 120 cm
- Макс. Коефициент на увеличение: 30x - 50x - 150X
- Дизайн: обектив телескоп
За повече информация:
PowerSeeker серията е предназначена за любители.
Телескопа е с перфектната комбинация от качество, стойност, характеристики и мощност.
Всички модели имат перфектна оптика за астрономическо и наземно наблюдение.
Всички модели от серията PowerSeekers CELESTRON включват пълна гама от окуляри плюс леща на Барлоу.
Нискобюджетен телескоп с азимутно монтиране за лекота на използване, идеален за начинаещи
- Изправеното оптично изображение е напълно подходящо за наземно гледане (земя), както и
астрономически употреба
- 50/600 мм обектив телескоп
- 3 окуляри (4/12/20 мм) за 30, 50 и 150-кратно увеличение
- Леща на Барлоу за допълнителни увеличения
- Избор на обхвата
- Азимутно монтиране
- Алуминиев статив
Технически параметри:
- Цвят: черно
- Диаметър на обектива: 50 mm
- Монтаж: Азимут
- Фокусно разстояние: 600 мм
- Окуляри: 4/12/20 мм
- Статив - Минимална височина: 68 cm.
- Макс. Статив Височина: 120 cm
- Макс. Коефициент на увеличение: 30x - 50x - 150X
- Дизайн: обектив телескоп
За повече информация:
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Начинаещи |
| Апертура | 50 мм |
| Монтировка | По азимут |
| Оптичен дизайн | Рефракторен |
| Звездна величина | 11 |
| Фокусно разстояние | 600 мм |
| Разделителна способност(arc seconds) | 2.79 |
| Търсач | 5 x 24 |
| Окуляри | H4 mm (150x);H12 mm (50x);H20 (30x) |
| Светлосила | f/12 |
| Макс. увеличение | 118x |
| Зрително поле | 1.4° |
| Статив | Алуминиев |
| Нощно виждане | Не |
| Infrared | Не |
| Дължина на тръбата | 610 mm |
| Други | Леща на Барлоу: 3 x;Обръщач: 1.5x |
| Конструкция на тръбата | Цяла тръба |
| Съвместими приложения | Луната и планетите |
| Тегло | 0.70кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип телескоп | Рефрактор |
| Апертура (mm) | 50 |
| Фокусно разстояние (mm) | 600 mm |
| Тип монтировка | Азимутална |
| Фокусно съотношение | f/12 |
| Максимално полезно увеличение (x) | 118x |
| GoTo / Компютъризиран | Не |
| Включен статив | Да |
| Диаметър на окуляра | 0.965" |
| За начинаещи | Да |
| Тегло (kg) | 2.3 kg |
| Тегло | 0.70кг |
Телескоп Celestron Powerseeker 50AZ, Рефрактор
Открийте нощното небе с телескопа Celestron Powerseeker 50AZ – компактен и лесен за използване рефрактор, идеален за начинаещи. С апертура от 50 mm можете да наблюдавате кратерите на Луната, спътниците на Юпитер и ярки звездни купове, а азимуталната монтировка с микрометрично движение прави проследяването на обекти лесно и плавно.
Ключови Предимства
- Бърз монтаж — Предварително сглобеният статив и простата азимутална монтировка ви позволяват да започнете наблюдения за минути.
- Преносим дизайн — Лек и компактен, подходящ за наблюдения в задния двор или при пътуване.
- Качествена оптика — Стъклените лещи с пълно покритие осигуряват ясни и ярки изображения на Луната и планетите.
- Пълен комплект — Включва два окуляра (20 mm и 4 mm), 3x Barlow леща и търсачка за разнообразни наблюдения.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип телескоп | Рефрактор |
| Апертура | 50 mm |
| Фокусно разстояние | 600 mm |
| Фокусно съотношение | f/12 |
| Тип монтировка | Азимутална |
| Максимално полезно увеличение | 118x |
| Диаметър на окуляра | 0.965" |
| Включен статив | Да |
| Тегло | 2.3 kg |
Какво има в кутията
- Оптична тръба
- Азимутална монтировка с микрометрично движение
- Регулируем алуминиев статив
- Окуляр 20 mm (0.965")
- Окуляр 4 mm (0.965")
- 3x Barlow леща
- Търсачка 5x24
- Зенитно огледало
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










