- HAMA

Шредер за хартия, CDs, DVDs, Blu-rays и пластични карти
Реже хартията на ленти, за до 12 листа хартия DIN A4 (80 gsm) наведнъж
Пластичните карти се режат в слота за хартия
Висококачествените ножове са изработени от стомана и лесно се справят с телбод
Автоматична старт/стоп функция: режещите ролки стартират автоматично веднага след подаването на листите и спират веднага след завършване на процеса на раздробчване
Функция за обръщане на посоката на ножовете: особено полезна при заседнал документ
Включва 21 л. кош за хартия с прозорец
Предпазният механизъм предотвратява работата, ако главата на устройството не е поставена правилно в коша за хартия
LED идикатор за включено захранване/прегряване
Размери: 36.2 x 19.5 x 45.2 cm
Макс. Производителност на рязане - листи (70 g/m²): 13
Макс. Производителност на рязане - листи (80 g/m²): 12
Клас на защита: 2
Време за почивка: 30 Min.
Размер на отпадъка:
CDs/DVDs/Blu-ray дискове: ленти - 30 мм.
хартия: ленти - 4 x 40 мм.
пластични карти: ленти - 4 x 40 мм.
Капацитет на контейнера:
хартия: 21 л.
CDs/DVDs/Blu-ray/пластични карти: 0.8 л.
Максимална скорост на рязане: 2 m/min
Макс. ширина на подаваната хартия: 220 mm
Макс. ширина за CDs/DVDs/Blu-ray/платични карти: 120 mm
Ниво на шума: 72 dB
Работа без прекъсване - макс.: 2 мин.
Ниво на сигурност: DIN66399
Шредер за хартия, CDs, DVDs, Blu-rays и пластични карти
Реже хартията на ленти, за до 12 листа хартия DIN A4 (80 gsm) наведнъж
Пластичните карти се режат в слота за хартия
Висококачествените ножове са изработени от стомана и лесно се справят с телбод
Автоматична старт/стоп функция: режещите ролки стартират автоматично веднага след подаването на листите и спират веднага след завършване на процеса на раздробчване
Функция за обръщане на посоката на ножовете: особено полезна при заседнал документ
Включва 21 л. кош за хартия с прозорец
Предпазният механизъм предотвратява работата, ако главата на устройството не е поставена правилно в коша за хартия
LED идикатор за включено захранване/прегряване
Размери: 36.2 x 19.5 x 45.2 cm
Макс. Производителност на рязане - листи (70 g/m²): 13
Макс. Производителност на рязане - листи (80 g/m²): 12
Клас на защита: 2
Време за почивка: 30 Min.
Размер на отпадъка:
CDs/DVDs/Blu-ray дискове: ленти - 30 мм.
хартия: ленти - 4 x 40 мм.
пластични карти: ленти - 4 x 40 мм.
Капацитет на контейнера:
хартия: 21 л.
CDs/DVDs/Blu-ray/пластични карти: 0.8 л.
Максимална скорост на рязане: 2 m/min
Макс. ширина на подаваната хартия: 220 mm
Макс. ширина за CDs/DVDs/Blu-ray/платични карти: 120 mm
Ниво на шума: 72 dB
Работа без прекъсване - макс.: 2 мин.
Ниво на сигурност: DIN66399
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Хартия |
| Предназначен за | CD/DVD |
| Предназначен за | Пластмасова карта |
| Тип продукт | Унищожител на документи |
| Капацитет на рязане (листи) | 12 |
| Скорост на рязане | 2 m/min |
| Размер на рязане | 4 mm |
| Обем на коша | 21 l |
| Вид разрез | Ленти |
| Тип задвижване | Автоматичен |
| Ниво на сигурност | P4 |
| Ниво на сигурност | E3 |
| Ниво на сигурност | T4 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 36.2 x 19.5 x 45.2 cm |
| Ширина на отвора | 220 mm |
| Тегло | 6.58кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рязане | Кръстосано |
| Ниво на сигурност | P-4 |
| Капацитет на листа (sheets) | 12 |
| Капацитет на коша (L) | 15 |
| Унищожава CD/карти | Да |
| Скорост на унищожаване (mm/sec) | 50 |
| Време на работа (min) | 3 |
| Ниво на шум (dB) | 58 |
| Автоматичен старт/стоп | Да |
| Обратна посока | Да |
| Ширина на подаване (mm) | 220 |
| Тегло | 6.58кг |
Шредер Hama Home X12CD – A4, 12 листа, CD/DVD, Черен
Защитете личните и бизнес данните си с шредера Hama Home X12CD. Проектиран за дома и малкия офис, той лесно унищожава хартия, кредитни карти и CD/DVD дискове, гарантирайки сигурността на вашата информация.
Ключови Предимства
- Многофункционално унищожаване — Унищожава хартия, кредитни карти и CD/DVD дискове с едно устройство.
- Капацитет 12 листа — Ефективно обработва до 12 листа хартия A4 наведнъж.
- Ниво на сигурност P-4 — Кръстосано рязане за висока защита на данните.
- Голям кош — 15-литров контейнер намалява нуждата от често изпразване.
- Удобни функции — Автоматичен старт/стоп и обратна посока за предотвратяване на засядания.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип рязане | Кръстосано |
| Ниво на сигурност | P-4 |
| Капацитет на листа (листа) | 12 |
| Капацитет на коша (L) | 15 |
| Унищожава CD/карти | Да |
| Скорост на унищожаване (mm/sec) | 50 |
| Време на работа (min) | 3 |
| Ниво на шум (dB) | 58 |
| Автоматичен старт/стоп | Да |
| Обратна посока | Да |
| Ширина на подаване (mm) | 220 |
Какво има в кутията
- Шредер Hama Home X12CD
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









