- GP BATTERIES

Батерия цинкова ZA675 6бр. в блистер бутонна за слухов апарат GP
Тип батерия : цинк-въздушна (ZnO2)
Размер на батерията/акумулатора: AC675, R1154
Номинално напрежение: 1.4V
Вид опаковане: блистер
Количество в опаковка: 6бр.
Външни размери: 11.6 x 5.4mm
Приложение: за слухов апарат
Батерия цинкова ZA675 6бр. в блистер бутонна за слухов апарат GP
Тип батерия : цинк-въздушна (ZnO2)
Размер на батерията/акумулатора: AC675, R1154
Номинално напрежение: 1.4V
Вид опаковане: блистер
Количество в опаковка: 6бр.
Външни размери: 11.6 x 5.4mm
Приложение: за слухов апарат
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Слухови апарати |
| За вид устройство | Слухови апарати |
| Батерия/Акумулатор формат | ZA675;AC675; R1154 |
| Батерия/Акумулатор формат | ZA675;AC675; R1154 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Цинково-въздушна |
| Технология батерия | Цинково-въздушна |
| Химически състав | Zinc Air |
| Химически състав | Zinc Air |
| Волтаж | 1.4 V |
| Волтаж | 1.4 V |
| Капацитет | 620 mAh |
| Капацитет | 620 mAh |
| Размери (мм) | D-11.6mm : H-5.4mm |
| Размери (мм) | D-11.6mm : H-5.4mm |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 600 |
| Напрежение (V) | 1.4 |
| Тип батерия | Цинково-въздушна |
| Съвместимо устройство | Слухови апарати |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 0.6 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Батерии GP ZA675 цинково-въздушни за слухови апарати – 6 бр. в блистер
Осигурете на слуховия си апарат надеждна и дълготрайна работа с батерии GP ZA675. Технологията цинково-въздух осигурява стабилно напрежение и отлична производителност, за да чувате ясно всеки звук.
Ключови Предимства
- Стабилна мощност — Постоянно напрежение през целия живот на батерията за чист звук.
- Дълъг срок на годност — Цинково-въздушната технология запазва енергията до отлепване на стикера.
- Лесна употреба — Отлепете стикера, изчакайте 1 минута и поставете в устройството.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Цинково-въздушна |
| Модел | ZA675 (PR44) |
| Напрежение | 1.4 V |
| Капацитет | 600 mAh |
| Количество | 6 броя |
| Опаковка | Блистер |
Какво има в кутията
- 6 x Батерии GP ZA675 цинково-въздушни
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






