- GP BATTERIES

Цена
€0 57 / 1 11 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
GP Бутонна батерия CR2016
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 90mAh
* Диаметър: 20мм
* Височина: 1.6мм
* Тегло: 1.9гр
* Брой в блистер: 1
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 90mAh
* Диаметър: 20мм
* Височина: 1.6мм
* Тегло: 1.9гр
* Брой в блистер: 1
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
GP Бутонна батерия CR2016
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 90mAh
* Диаметър: 20мм
* Височина: 1.6мм
* Тегло: 1.9гр
* Брой в блистер: 1
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 90mAh
* Диаметър: 20мм
* Височина: 1.6мм
* Тегло: 1.9гр
* Брой в блистер: 1
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | CR2016 |
| Батерия/Акумулатор формат | CR2016 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Lithium |
| Технология батерия | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 3 V |
| Волтаж | 3 V |
| Капацитет | 90 mAh |
| Капацитет | 90 mAh |
| Размери (мм) | D-20mm:H-1.6mm |
| Размери (мм) | D-20mm:H-1.6mm |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 90 mAh |
| Напрежение (V) | 3 |
| Тип батерия | Литиево-манганов диоксид |
| Съвместимо устройство | Ключодържатели |
| Оригинална | Оригинална |
| Тегло | 0.00кг |
Литиева бутонна батерия GP CR2016 3V
Надеждна енергия за вашите малки електронни устройства. Тази литиева бутонна батерия GP CR2016 осигурява стабилно напрежение от 3V, гарантирайки безпроблемна работа на вашите устройства. Подходяща за ключодържатели, дистанционни управления, калкулатори и други.
Ключови Предимства
- Постоянна мощност — Стабилно 3V напрежение за надеждна работа.
- Компактен дизайн — Стандартен размер CR2016, съвместим с широк спектър устройства.
- Доверена марка — GP Batteries са известни с качество и дълготрайност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | CR2016 |
| Тип | Литиева бутонна батерия |
| Напрежение | 3V |
| Капацитет | 90 mAh |
| Химия | Литиево-манганов диоксид |
| Количество | 1 брой |
Какво има в кутията
- 1 x Литиева бутонна батерия GP CR2016
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






