- GP BATTERIES

Цена
€1 11 / 2 17 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
GP Бутонна батерия CR1216
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 36mAh
* Диаметър: 12.5мм
* Височина: 1,6мм
* Тегло: 0.8гр
* Брой в блистер: 5 БР.
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 36mAh
* Диаметър: 12.5мм
* Височина: 1,6мм
* Тегло: 0.8гр
* Брой в блистер: 5 БР.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
GP Бутонна батерия CR1216
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 36mAh
* Диаметър: 12.5мм
* Височина: 1,6мм
* Тегло: 0.8гр
* Брой в блистер: 5 БР.
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 36mAh
* Диаметър: 12.5мм
* Височина: 1,6мм
* Тегло: 0.8гр
* Брой в блистер: 5 БР.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | CR1216 |
| Батерия/Акумулатор формат | CR1216 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Lithium |
| Технология батерия | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 3 V |
| Волтаж | 3 V |
| Капацитет | 36 mAh |
| Капацитет | 36 mAh |
| Размери (мм) | D-12.5mm : H-1.6mm |
| Размери (мм) | D-12.5mm : H-1.6mm |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 25 |
| Напрежение (V) | 3 |
| Тип батерия | Литиево-манганов диоксид |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 0.075 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.00кг |
Литиева бутонна батерия GP CR-1216, 3V, 5 бр. в блистер
Захранвайте малките си електронни устройства надеждно с литиевата бутонна батерия GP CR-1216. С напрежение 3V и дълъг живот, тя е идеална за часовници, калкулатори, ключодържатели и други компактни устройства.
Ключови Предимства
- Надеждна мощност — Стабилно 3V напрежение за постоянна работа на вашите устройства.
- Дълъг срок на съхранение — Литиевата технология осигурява до 5 години срок на годност.
- Удобен блистер — Опаковка от 5 броя, продавани на бройка за гъвкаво закупуване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | CR-1216 |
| Химия | Литиево-манганов диоксид |
| Напрежение | 3V |
| Капацитет | 25 mAh |
| Количество | 5 бр. в блистер, цена за 1 бр. |
Какво има в кутията
- 1 x Литиева бутонна батерия GP CR-1216
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






