- DURACELL

Батерия цинкова ZA13 6бр. бутонни за слухов апарат GP
Тип батерия : цинк-въздушна (ZnO2)
Размер на батерията/акумулатора : AC13, R754
Номинално напрежение: 1.4V
Вид опаковане: блистер
Количество в опаковка: 6бр.
Външни размери : 7.9 x 5.4mm
Приложение : за слухов апарат
Батерия цинкова ZA13 6бр. бутонни за слухов апарат GP
Тип батерия : цинк-въздушна (ZnO2)
Размер на батерията/акумулатора : AC13, R754
Номинално напрежение: 1.4V
Вид опаковане: блистер
Количество в опаковка: 6бр.
Външни размери : 7.9 x 5.4mm
Приложение : за слухов апарат
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Слухови апарати |
| За вид устройство | Слухови апарати |
| Батерия/Акумулатор формат | ZA13; PR754; AE13; DA13; V13AT; 13AE; 13; DA13; PR48; 7000ZD; PR48; ME8Z; L13ZA; AC13E; V13; DA13X; ZA13 |
| Батерия/Акумулатор формат | ZA13; PR754; AE13; DA13; V13AT; 13AE; 13; DA13; PR48; 7000ZD; PR48; ME8Z; L13ZA; AC13E; V13; DA13X; ZA13 |
| Технология батерия | Цинково-въздушна |
| Технология батерия | Цинково-въздушна |
| Химически състав | Zinc Air |
| Химически състав | Zinc Air |
| Волтаж | 1.4 V |
| Волтаж | 1.4 V |
| Капацитет | 265 mAh |
| Капацитет | 265 mAh |
| Размери (мм) | D-7.9mm:H-5.4mm |
| Размери (мм) | D-7.9mm:H-5.4mm |
| Тегло | 0.01кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 75 |
| Напрежение (V) | 1.45 |
| Тип батерия | Цинково-въздушна |
| Съвместимо устройство | Слухови апарати |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 0.10875 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.01кг |
Батерия цинково-въздушна Duracell ZA13 за слухов апарат (6 бр. в блистер)
Осигурете си ясен и надежден звук с цинково-въздушните батерии Duracell ZA13, създадени специално за слухови апарати. Всяка батерия осигурява дълготрайна мощност и постоянна производителност, за да останете свързани през целия ден.
Ключови Предимства
- Дълготрайна мощност — Качеството на Duracell гарантира надеждна работа на слуховия апарат за продължителни периоди.
- Цинково-въздушна технология — Активират се от въздуха, осигурявайки висока енергийна плътност за оптимална работа на устройството.
- Удобен блистер — Включва 6 бутонни клетки в сигурен блистер за лесно съхранение и преносимост.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Цинково-въздушна |
| Модел | ZA13 |
| Количество | 6 бр. |
| Опаковка | Блистер |
Какво има в кутията
- 6 x Duracell ZA13 цинково-въздушни батерии
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





