- GP BATTERIES

Акумулаторна Батерия R03 AAA 1000mAh NiMH 2 бр. в опаковка GP
AAA NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 1000.0mAh
Диаметър: 10.5mm
Височина: 44.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 15.0g
Аналози /заместители/ : 24A, 24AC, 4003, 59H, 824, AAA, AAANIMH, AAANIMH600, AAANIMH750, AM4, E92, HR03, K3A, MICRO, MN2400, ND61R, R03, RB100885, RB102267, RB102267A, RB103235, UM4
Акумулаторна Батерия R03 AAA 1000mAh NiMH 2 бр. в опаковка GP
AAA NiMH акумулаторни батерии
Технология: никел метал хидридна (NiMH) акумулаторна
Капацитет: 1000.0mAh
Диаметър: 10.5mm
Височина: 44.5mm
Волтаж: 1.20V
Тегло: 15.0g
Аналози /заместители/ : 24A, 24AC, 4003, 59H, 824, AAA, AAANIMH, AAANIMH600, AAANIMH750, AM4, E92, HR03, K3A, MICRO, MN2400, ND61R, R03, RB100885, RB102267, RB102267A, RB103235, UM4
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | AAA |
| Батерия/Акумулатор формат | LR03 |
| Батерия/Акумулатор формат | AAA |
| Батерия/Акумулатор формат | LR03 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
| Химически състав | Ni-MH |
| Волтаж | 1.2 V |
| Волтаж | 1.2 V |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Размери (мм) | D-10.5 : H-44.5 |
| Размери (мм) | D-10.5 : H-44.5 |
| Тегло | 0.02кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1000 |
| Напрежение (V) | 1.2 |
| Тип батерия | NiMH |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.2 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.02кг |
Акумулаторна Батерия GP R03 AAA 1000mAh NiMH 2 бр. (100AAAHCE-EB2)
Захранвайте ежедневните си устройства с тези висококачествени акумулаторни батерии GP AAA. С капацитет 1000mAh и NiMH технология, те осигуряват дълготрайна работа и могат да се презареждат стотици пъти, спестявайки ви пари и намалявайки отпадъците.
Ключови Предимства
- Висок Капацитет — 1000mAh осигурява удължено време за работа на вашите устройства.
- Презареждаеми — NiMH технологията позволява до 1000 цикъла на зареждане, намалявайки отпадъците от батерии.
- Готови за Употреба — Предварително заредени и готови за незабавна употреба.
- Нисък Саморазряд — Задържат заряда до 12 месеца, когато не се използват.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип Батерия | NiMH |
| Размер | AAA (R03) |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Напрежение | 1.2 V |
| Количество | 2 броя |
Какво има в кутията
- 2 x GP AAA NiMH Акумулаторни Батерии (1000mAh)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








