Оловна батерия RITAR EV12-12, AGM, 12V / 12 Ah, Терминал2, За електрически колички
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : RITAR-EV12-12
  • : Батерии
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Оловна Батерия (EV12-12) AGM  12V / 12 Ah - 151 / 98 / 95mm терминал2 RITAR
Напрежение: 12V
Капацитет: 12Ah
Размери: 151 x 98 x 95 мм
Тип терминал: T2
Позиция на терминала: D
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет: 12Ah
Размери: 151 x 98 x 95 мм
Тип терминал: T2
Позиция на терминала: D
Гаранция: 24 месец(а)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТипАкумулатор
ТипАкумулатор
Изходно напрежение12 V
Изходно напрежение12 V
Капацитет1200 mAh
Размери152 x 98 x 96 mm
Размери152 x 98 x 96 mm
КонекториТип-T2: Позиция-D
Капацитет1200 mAh
КонекториТип-T2: Позиция-D
Тегло3.50кг
АтрибутСтойност
Напрежение12
Капацитет (Ah)12 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF2
Проектен живот (years)3–5 години
Дължина (mm)151
Ширина (mm)98
Височина (mm)95
Тегло (kg)3.6
Тегло3.50кг
Оловна батерия RITAR EV12-12, AGM, 12V / 12Ah, Терминал F2
Ключови Предимства
  • Гъвкав монтаж — Може да се монтира във всяка позиция без риск от разливане.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение12 V
Капацитет (20ч)12 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF2
Проектен живот3–5 години
Дължина151 mm
Ширина98 mm
Височина95 mm