- HAMA

Цена
€3 68 / 7 20 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Стилна пластмасова рамка
- Високо качество на стъклото
- С опора и възможност за окачване на стена
- Цвят: златен
- Размер на снимката: 10 x 15 см
- Размер на рамката: 15 x 20 см
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Стилна пластмасова рамка
- Високо качество на стъклото
- С опора и възможност за окачване на стена
- Цвят: златен
- Размер на снимката: 10 x 15 см
- Размер на рамката: 15 x 20 см
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рамка | За бюро/стена |
| Тип рамка | За бюро/стена |
| Употреба за | Една снимка |
| Употреба за | Една снимка |
| Материал | Пластмаса |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Златен |
| Цвят | Златен |
| Тегло | 0.26кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на снимката | 15x20 см |
| Материал | Дърво |
| Цвят | Бронзов |
| Монтаж | Стенна и настолна |
| Брой снимки (count) | 1 |
| Стил | Класически |
| Ориентация | Двете |
| Дигитална рамка | Не |
| Тип стъкло | Истинско стъкло |
| Тегло | 0.26кг |
Рамка за снимки "Sevilla Décor", 15 х 20 см, 66398
Покажете любимите си спомени с елегантната рамка за снимки Sevilla Décor от HAMA. Класическият дървен дизайн и бронзовото покритие придават изискан вид на всяко помещение, като я превръщат в перфектния акцент за вашия дом или офис.
Ключови Предимства
- Класически дизайн — Вечна дървена рамка с богат бронзов цвят, която допълва всеки интериор.
- Истинско стъкло — Предпазва снимките ви с яснота и издръжливост.
- Универсален монтаж — Може да се постави на маса или да се окачи на стена.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на снимката | 15 x 20 см |
| Материал | Дърво |
| Цвят | Бронзов |
| Монтаж | Стенна и настолна |
| Брой снимки | 1 |
| Стил | Класически |
| Ориентация | Двете |
| Дигитална рамка | Не |
| Тип стъкло | Истинско стъкло |
Какво има в кутията
- Рамка за снимки
- Стойка за настолно поставяне
- Приспособление за окачване на стена
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








