- HAMA

Цена
€4 88 / 9 54 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Рамка ClipFix със стъкло
Размер на снимката: 20 x 28 cм
Размер на рамката: 30 x 40 cм
За окачване на стена
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Рамка ClipFix със стъкло
Размер на снимката: 20 x 28 cм
Размер на рамката: 30 x 40 cм
За окачване на стена
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рамка | За стена |
| Тип рамка | За стена |
| Употреба за | Една снимка |
| Употреба за | Една снимка |
| Материал | Стъкло |
| Материал | Стъкло |
| Тегло | 0.68кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на снимката | 30x40 см |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Монтаж | Стенна и настолна |
| Брой снимки (count) | 1 |
| Стил | Модерен |
| Ориентация | Двете |
| Дигитална рамка | Не |
| Тип стъкло | Истинско стъкло |
| Тегло | 0.68кг |
Рамка за снимки Hama ClipFix със стъкло, 30 x 40 cm
Представете любимите си спомени с рамката Hama ClipFix. Благодарение на лесния клип механизъм можете да сменяте снимките за секунди без инструменти, а истинското стъкло предпазва изображенията от прах и повреди. Класическият черен цвят подхожда на всеки интериор.
Ключови Предимства
- Лесна ClipFix система — Сменяйте снимки бързо и без усилие, без да сваляте рамката от стената.
- Истинско стъкло — Прозрачно стъкло предпазва снимките и ги показва без изкривяване.
- Универсално поставяне — Подходяща както за стенен монтаж, така и за поставяне на маса.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на снимката | 30 x 40 cm |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Монтаж | Стенна и настолна |
| Брой снимки | 1 |
| Стил | Модерен |
| Ориентация | Двете |
| Дигитална рамка | Не |
| Тип стъкло | Истинско стъкло |
Какво има в кутията
- 1x Рамка Hama ClipFix 30x40 cm
- 1x Стъкло
- Комплект за стенен монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





