- ESTILLO

Цена
€5 57 / 10 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Изчистен дизайн
Цвят: Бял
USB 3.0
Подходяща за рекламен надпис
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Изчистен дизайн
Цвят: Бял
USB 3.0
Подходяща за рекламен надпис
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет. | 32 GB |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Цвят | Бял |
| Екстри | Съвместимост с Mac OS |
| Екстри | Съвместимост с Windows |
| Екстри | LED индикатор |
| Конектор | USB-A |
| Тегло | 0.01кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (GB) | 32 |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Тип конектор | USB-A |
| Цвят | Черен |
| Скорост на четене (MB/s) | 100 MB/s |
| Скорост на запис (MB/s) | 30 MB/s |
| Материал на корпус | Метал |
| Водоустойчив | Не |
| Хардуерно криптиране | Не |
| Халка за ключодържател | Да |
| Тегло | 0.01кг |
USB памет Estillo SD-03, 32GB
Съхранявайте и прехвърляйте файловете си лесно с USB памет Estillo SD-03 с капацитет 32GB. Компактният дизайн и надеждният USB 2.0 интерфейс я правят идеален ежедневен спътник за документи, снимки и музика.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 32GB за хиляди файлове.
- Преносим дизайн — Малка и лека, идеална за използване в движение.
- Plug and Play — Не изисква софтуер, работи с всеки USB-A порт.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 32 GB |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Тип конектор | USB-A |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- USB памет Estillo SD-03 32GB
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






