- DELL

Цена
€10 31 / 20 16 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 3 |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 0.413 кг |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Тегло | 0.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| Брой бутони (count) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Тегло (g) | 90 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Тегло | 0.20кг |
Dell Optical Mouse-MS116 - Черен
Надеждна мишка за ежедневна употреба с оптичен сензор за прецизно проследяване. Удобният симетричен дизайн я прави подходяща както за десни, така и за левичари.
Ключови Предимства
- Надеждно оптично проследяване — Плавно и точно движение на курсора за всякакви задачи.
- Plug-and-play — Няма нужда от софтуер или драйвери; свържете чрез USB и работете веднага.
- Удобен симетричен дизайн — Подходяща и за двете ръце, осигурява комфорт при продължителна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелна (USB) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| Брой бутони | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Тегло | 90 g |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
Какво има в кутията
- Dell Optical Mouse-MS116
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





