- LOGITECH

Цена
€60 00 / 117 35 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | USB |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 5 |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колело |
| Съвместимост на платформата | Linux Android Mac OS Windows iPad |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | USB приемник Ръководство за употреба |
| Номинално тегло | 111.2 г |
| Средно време за работа на батерия | 24 мес. |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 400dpi4000dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 400 dpi4000 dpi |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Тегло | 0.18кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + Logi Bolt USB приемник |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 400-4000 |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Цвят | Графит |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 101 g |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | До 24 месеца |
| Програмируеми бутони | Да |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.18кг |
LOGITECH M650L Signature Bluetooth Mouse – ГРАФИТ – B2B
Изживейте максимален комфорт и продуктивност с Logitech M650L Signature – безжична мишка, създадена за средни до големи ръце. SmartWheel скролването автоматично превключва между прецизно и свободно въртене, а Silent Touch технологията намалява шума с 90% за по-тиха и концентрирана работа.
Ключови Предимства
- SmartWheel Скролване — Прелитайте през дълги документи със свободно въртене и превключвайте към прецизно скролване за точна навигация.
- Silent Touch Технология — 90% по-тихи кликвания и скролване за по-спокойна работна среда.
- Персонализируеми странични бутони — Два програмируеми бутона за бързи команди като назад/напред, копиране/поставяне или превключване на приложения.
- Свързване с няколко устройства — Bluetooth Low Energy или Logi Bolt USB приемник, до 3 устройства едновременно.
- Дълъг живот на батерията — До 2 години с една AA батерия и бутон за изключване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + Logi Bolt USB приемник |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 400-4000 (настройка чрез Logitech Options+) |
| Брой бутони | 6 (ляв, десен, среден, скрол колело, 2 странични) |
| Цвят | Графит |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Тегло | 101 g (с батерия) |
| Живот на батерията | До 24 месеца (в зависимост от употребата) |
| Програмируеми бутони | Да |
| Геймърска мишка | Не |
| RGB подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Logitech M650L Signature безжична мишка
- Logi Bolt USB приемник
- 1 x AA батерия (предварително поставена)
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









