- AENO



Звукова четка за зъби AENO DB8
Минимално пространство, максимална полезност
x10 по-ефективна от ръчната четка
Интелигентната четка за зъби отстранява много повече плака от ръчната четка за зъби от повърхността на зъбите и по линията на венците, без да уврежда венците и емайла


Професионално почистване на плаката
Включени са всички необходими аксесоари за оптимална и ефективна ежедневна устна хигиена. Използването на разнообразни аксесоари осигурява впечатляващ резултат и премахва плаката дори на труднодостъпни места
3 режима на почистване
Изберете предпочитания от 3 възможни режима на четката: 'Почистване', 'Нежно' и 'Избелване' според своите нужди


Напомняне за смяна на почистваната зона на всеки 30 сек
Интелигентната система, предвидена в четките за зъби AENO, своевременно ще Ви напомни да смените зоната на четкане 4 пъти на всеки 30 секунди за по-ефективно почистване
Индикация за нивото на батерията
Следете нивото на батерията на четката за зъби с помощта на светодиодния индикатор върху корпуса на устройството


30 000 вибрации в минута
В резултат на високочестотните вибрации със скорост 30 000 движения в минута от пастата за зъби и биологичните течности в устната кухина се образува кислородна фина пяна, която прониква в труднодостъпните места и отстранява плаката
Идеална за:
Чувствителни венци, Брекети, Зъбни импланти


DuPont - влакна с първокласно качество
Четките за зъби AENO използват висококачествени влакна DuPont™ Tynex®, доказани в индустрията за грижа за устната кухина повече от 75 години. В клинични изследвания влакната Tynex® показват по-висока устойчивост на износване и по-високо възстановяване на огъването в сравнение с други материали. Тези косъмчета успешно се справят с всички стъпки от ефективното почистване: почистване на междузъбните пространства и венците, отстраняване на плаката и антимикробно третиране
Напомняне за смяна на главата на четката
Винаги ще знаете кога да смените главата на четката: щом сините индикаторни косъмчета станат бели, значи е дошло време за смяна


Включва:
3 х Глави за четка, Премахване на плака, Огледало, Кабел
До 100 дни без презареждане
Едно пълно зареждане осигурява до 100 дни ежедневна употреба. Вземете четката за зъби AENO със себе си и поддържайте устната си хигиена, където и да сте!


| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Kind of Appliance | Electric Toothbrush |
| Модел | DB8 |
| Име на маркетингов модел | DB8 |
| Toothbrush Type | Sonic |
| Търговско име | Sonic Electric Toothbrush DB8 |
| Външен цвят | Бял |
| Външен цвят | Бял |
| Модел | DB8 |
| Max Speed | 30000 rpm |
| Kind of Appliance | Electric Toothbrush |
| Bristles Type | Dupont, Medium Hardness |
| Toothbrush Type | Sonic |
| In the Box | Четка Charging cord 3 Toothheads 1 Metal Tool 1 Mirror |
| Brush Heads | With Time to Change Head Indicator Medium Hardness |
| Max Speed | 30000 rpm |
| Compatible Accessories | ADBTH7-8 - brush heads white |
| POM | 9г Recycle |
| Bristles Type | Dupont, Medium Hardness |
| ABS757 | 11г Recycle |
| In the Box | Четка Charging cord 3 Toothheads 1 Metal Tool 1 Mirror |
| Средно време за работа на батерия | 100 days |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Brush Heads | With Time to Change Head Indicator Medium Hardness |
| Капацитет на батерията | 2.96 WHr |
| Compatible Accessories | ADBTH7-8 - brush heads white |
| Време за пълно зареждане | 4 ч. |
| Брой клетки в батерията | 1 |
| Степен на защита | IPX7 |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Toothbrush Mode | Clean White Soft |
| POM | 9г Recycle |
| Поддържан клас на размера на батерията | 14500 |
| Изходно напрежение | 3.7 V |
| Брой на включените батерии | 1 |
| ABS757 | 11г Recycle |
| Средно време за работа на батерия | 100 days |
| Брой клетки в батерията | 1 |
| Капацитет на батерията | 2.96 WHr |
| Време за пълно зареждане | 4 ч. |
| Изходно напрежение | 3.7 V |
| Име на маркетингов модел | DB8 |
| Степен на защита | IPX7 |
| Търговско име | Sonic Electric Toothbrush DB8 |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Toothbrush Mode | Clean White Soft |
| Поддържан клас на размера на батерията | 14500 |
| Тегло | 0.11кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология | Соник |
| Захранване | Акумулаторна |
| Режими на почистване (count) | 3 |
| Живот на батерията (days) | 100 дни |
| Сензор за натиск | Не |
| Таймер | Да |
| Брой включени глави (count) | 3 |
| Bluetooth/Приложение | Не |
| Включен калъф за пътуване | Не |
| Движения в минута (count) | 30000 |
| Цвят | Бял |
| За | Възрастни |
| Тегло | 0.11кг |
AENO Sonic Electric Toothbrush DB8 – Бял
Открийте по-доброто почистване с AENO Sonic Electric Toothbrush DB8. С 30 000 сонични движения в минута и три режима на почистване, той ефективно премахва плаката, като същевременно е нежен към венците. С впечатляващ живот на батерията от 100 дни и водоустойчивост IPX7, тази четка е идеална за ежедневна употреба и пътуване.
Ключови Предимства
- Мощна сонична технология – 30 000 об/мин осигурява дълбоко и ефективно почистване.
- Дълъг живот на батерията – До 100 дни работа с едно зареждане.
- Пълен комплект – Включва 3 четки, инструмент за почистване и огледало.
- Водоустойчив дизайн – IPX7 за безопасна употреба под душа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология на четката | Соник |
| Захранване | Акумулаторна |
| Режими на почистване | 3 |
| Живот на батерията | 100 дни |
| Движения в минута | 30000 |
| Брой включени глави | 3 |
| Цвят | Бял |
| Водоустойчивост | IPX7 |
Какво има в кутията
- AENO Sonic Electric Toothbrush DB8
- 3 Четки
- 1 Инструмент за почистване
- 1 Огледало
- База за зареждане
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









