- AENO



Уред за гладене на дрехи AENO GS3
Минимално пространство, максимална полезност
Не се изисква дъска за гладене
Ниското тегло на уредът за гладене на дрехи, съчетано с високата мощност на парата, Ви позволява да гладите дреха директно върху закачалката, без да се налага да купувате и съхранявате обемиста дъска за гладене


Ефективно гладене под всякакъв ъгъл
Вертикално или хоризонтално - ефективно във всяка посока. Гладете дрехите както върху дъската за гладене, така и директно върху закачалката. Перфектно изглажда завесите, без да има нужда да ги сваляте
Готов за употреба само за 35 секунди
Бързате за среща или за работа и трябва да се отървете от гънките върху дрехите си? Уредът за гладене на дрехи няма да Ви кара да чакате и ще бъде готов за употреба за 35 секунди


Безопасно изглаждане на всички видове тъкани
Технология за по-добро почистване на ризи, панталони, тениски, рокли, потници и други - дрехите Ви ще издържат по-дълго, тъй като парата няма да ги повреди
Лесен за презареждане резервоар за вода
Свалящ се резервоар за вода - лесно наливане на вода


Ефективно изпаряване
Със скорост на подаване на пара до 35 г/мин можете лесно да се отървете от гънките по дрехите си само с едно движение на ръката
Дезинфекциране и освежаване
Спално бельо, детски дрехи и играчки - парата с температура 160 °C унищожава до 99% от микробите и бактериите


Удобна LED индикация
Винаги виждате режимът на работа на уреда и кога той е готов за употреба
Автоматично изключване на захранването
Няма нужда да се притеснявате, че ще забравите да изключите уреда за гладене на дрехи в бързината - той ще го направи автоматично


Лесно съхранение
Самостоятелено стоящ и компактен
Перфектен за пътуване
Побира се във всяка раница или малък куфар. Лек, компактен и мощен уред за гладене на дрехи, който е винаги с Вас


16 мин. употреба без нужда от презареждане
Гладете дрехи в продължение на 16 минути без прекъсване благодарение на резервоара за вода с големина 250 мл
Включени аксесоари:
Мерителна чаша, Глава с четка


Повече пара - по-малко движение
Увеличихме ширината на потока пара, така че да намалите времето за гладене
Лесно плъзгане
Тефлоновата плоча от неръждаема стомана се плъзга лесно по всяка тъкан и без да я прогори


Удобен за използване
Дръжка против хлъзгане
Гладене и почистване с едно движение
Включена е специална четка, която едновременно отстранява полепналите косми или малки замърсявания и изглажда дрехите. Лесно се отстранява при нужда


Маневриране
Специално проектиран за гладене дори в най-неудобните позиции

| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Име на маркетингов модел | GS3 |
| Търговско име | Garment steamer GS3 |
| Appliance Type | Clothes Steamer |
| Модел | GS3 |
| Kind of Appliance | Handheld Clothes Steamer |
| Water tank capacity | 250 ml |
| Steam Temperature | 160 °C |
| Steam Supply Rate | 23 g/min 30 g/min 35 g/min |
| Heating Time | 35 s |
| Време за работа (мин.) | 16 min |
| Noise Level Lc IEC (dB) | 40 dB |
| Cord Length (m) | 1.9 m |
| Материал на кутия | Пластмаса |
| Steam Pressure | 1 bar |
| Сертификати | CE, ROHS |
| Vacuum Cleaners Included Accessories | Четка Measuring Cup |
| Цвят | Черен |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 1 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 40 °C |
| Мин. неработна околна температура | -10 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 65 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 45 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 65 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 45 % |
| Напрежение на входа | AC 220-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Максимално изходно захранване | 1500 W |
| PP | 202.9г Recycle |
| PC | 74.1г Recycle |
| ABS+PC | 6г Recycle |
| TPEE | 3.5г Recycle |
| Номинално тегло | 0.94 кг |
| Тегло | 1.65кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парен уред за дрехи |
| Мощност (W) | 1500 |
| Производителност на пара (g/min) | 20 g/min |
| Парен удар (g/min) | 20 g/min |
| Капацитет на резервоара (ml) | 120 ml |
| Материал на плочата | Керамика |
| Налягане на помпата (bar) | 0 bar |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Не |
| Дължина на кабела (m) | 2.5 |
| Тегло (kg) | 0.8 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 1.65кг |
AENO Парен уред за дрехи GS3 – Без усилие срещу гънките, навсякъде
Изживейте професионално паране у дома или на път с AENO GS3. Благодарение на 1500W мощност, той генерира мощна непрекъсната пара, която бързо премахва гънките от всички видове тъкани, без нужда от дъска за гладене.
Ключови Предимства
- Бързо загряване — Готов за употреба само за 25 секунди, спестявайки ви време.
- Отделящ се резервоар за вода — Лесен за пълнене и почистване, с голям капацитет за няколко дрехи.
- 3 режима на пара — Изберете нежен, нормален или турбо режим за деликатна коприна, ежедневен памук или тежки тъкани.
- Вертикално паране — Парайте висящи дрехи, пердета и тапицерия без дъска за гладене.
- Компактен и преносим — Лек дизайн, идеален за пътуване и малки пространства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1500 W |
| Капацитет на резервоара | 120 ml |
| Производителност на пара | 20 g/min |
| Време за загряване | 25 секунди |
| Режими на пара | 3 (Нежен, Нормален, Турбо) |
| Напрежение | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Дължина на кабела | 2.5 m |
| Тегло | 0.8 kg |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- AENO Парен уред за дрехи GS3
- Отделящ се резервоар за вода
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















