- AENO



Машина за вакуумиране AENO VS2
Минимално пространство, максимална полезност
Голямо разнообразие от продукти
Всмукателната мощност от 75 kPa позволява ефективното запечатване на месо, риба, плодове и зеленчуци, подправки, готови ястия и много други за броени секунди


Запазвайте храната свежа 5 пъти по-дълго
Почувствайте разликата - растежът на микроорганизми е преустановен, без кислород храната не се окислява и остава свежа по-дълго
Консистенция на продуктите във вакуум
Просто изберете желания автоматичен режим, за да вакуумирате варена храна или продукти с голямо количество течност


Използвайте оребрена торбичка с всякакъв размер
До 30 см
Спестява място във фризера
Уредът спомага за удобното съхранение и увеличаването на мястото във фризера или хладилника, тъй като храната бива компресирана, заемайки по-малко място


Перфектна за бързо мариноване
Изисква по-малко марината и намалява времето за изчакване - маринатата прониква по-бързо в продукта
1 торбичка ~ 10 сек
Не отнема много време - можете да запечатате огромно количество продукти за няколко минути


Идеална за деликатни продукти
В допълнение към автоматичните режими има и ръчен режим - чрез задържане на бутона 'Pulse' сами регулирате силата на вакуумиране
Приготвяне на ястия по метода су-вид
Су-вид (от френски - във вакуум) е метод за бавно готвене на вакуумирани храни при относително ниска и прецизно контролирана температура


Лесно съхранение
С дължина 38 см и дебелина под 7 см вакуумната запечатваща машина AENO не заема много място, правейки я подходящ уред за всяка кухня
Многофункционална употреба
Удължавайте свежестта на храната, вакуумирайте готови ястия в специални вакуумни контейнери, мариновайте различни продукти или просто запечатвайте отворени пакети


Удобна LED индикация
Уведомявa за смяната на режима или край на режима
Перфектна за вакуумни контейнери
Искате ли ястието Ви да остане свежо възможно най-дълго време, сякаш току-що сте го приготвили? Просто запечатайте специалния вакуумен контейнер с помощта на машината за вакуумиране. Включен адаптер


Включени аксесоари:
5 торбички (15 x 20 см), 5 торбички (20 x 30 см), адаптер за контейнер

| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Appliance Type | Vacuum Sealer |
| Тип управление | Electronic Control |
| Solder Joint Width | 2 мм |
| Maximum Packet Width | 30 cm |
| Vacuum (kPa) | 75 kPa |
| Материал на кутия | ABS пластмаса |
| Включени аксесоари | Container Adapter 10 bags (5 pcs 15 cm × 20 cm, 5 pcs 20 cm × 30 cm) |
| Външен цвят | Бял |
| Cord Length (m) | 1.55 m |
| Maximum Noise Level | 60 dB |
| Номинално тегло | 0.937 кг |
| ABS747 | 907г Not Recycle |
| Напрежение на входа | AC 220 V |
| POM | 7г Recycle |
| Честота на входа | 50 Hz |
| Максимално изходно захранване | 120 W |
| Име на маркетингов модел | VS2 |
| Търговско име | Vacuum Sealer VS2 |
| Тегло | 1.40кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 120 W |
| Вакуумно налягане (kPa) | 75 kPa |
| Максимална ширина на плик (cm) | 30 |
| Режим на работа | Автоматичен |
| Режим сухо/мокро | Да |
| Външен маркуч | Не |
| Цвят | Черен |
| Вграден нож | Да |
| Тегло | 1.40кг |
AENO Вакуумен пакетиращ апарат VS2 – Запазете свежестта по-дълго
С AENO VS2 храната ви остава свежа до 5 пъти по-дълго. Благодарение на 120W мощност и 75kPa засмукване, апаратът премахва въздуха бързо и ефективно, предотвратявайки изгаряне във фризера и разваляне.
Ключови Предимства
- Режим сухо/мокро — Изберете подходящия режим за деликатни плодове или сухи продукти за оптимално запечатване.
- 3 режима на работа — Вакуум+Запечатване, само Запечатване и Пулс за прецизен контрол върху меки или течни храни.
- Широка 30 см запечатваща лента — Побира големи торби и ролки за универсално съхранение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 120 W |
| Вакуумно налягане | 75 kPa |
| Максимална ширина на плик | 30 cm |
| Режим на работа | Vac+Seal, Seal, Pulse |
| Режим сухо/мокро | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- AENO Вакуумен пакетиращ апарат VS2
- Захранващ адаптер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












