  • : SP128GBSS3A55S25
  • : SSD
  • : 3 Години
АтрибутСтойност
Форм фактор2.5" 7mm
Капацитет на устройство за съхранение на данни128 GB
Поддържан канал за данниSATA III-600
Технология на флаш паметTriple-Level Cell
Maximum Sequential Read Rate550 MB/s
Maximum Sequential Write Rate420 MB/s
Средно време между повреди1500000 ч.
Ударо устойчивост при работа1500G
Толеранс за вибрации при работа20G
Номинално тегло0.063 кг
Solid State Drive FeaturesTRIM Support
RAID Support
Error Correction Code
Поддържани стандартиS.M.A.R.T.
Поддържана скорост на външен трансфер на данни6 Gbps
SATA III Interface Quantity1
Номинално захранващо напрежение5 V
Тегло0.06кг
АтрибутСтойност
Капацитет (GB)128
Форм фактор2.5" SATA
ИнтерфейсSATA III
Скорост на четене (MB/s)550
Скорост на запис (MB/s)420
NAND типTLC (Triple-Level Cell)
DRAM кешНе
TBW (издръжливост) (TB)70
Включен радиаторНе
Хардуерно шифрованеНе
Гаранция (години)3
Тегло0.06кг
Silicon Power Ace A55 128GB SATA III SSD
Ключови Предимства
  • Тънък 7 мм дизайн — Лесно се поставя в ултрабуци и стандартни лаптопи с 2.5-инчов отсек.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет128 GB
Форм фактор2.5"