  • : SP001TBSS3A55S25
  • : SSD
  • : 3 Години
АтрибутСтойност
Форм фактор2.5" 7mm
Капацитет на устройство за съхранение на данни1 TB
Поддържан канал за данниSATA III-600
Технология на флаш паметTriple-Level Cell
Maximum Sequential Read Rate560 MB/s
Maximum Sequential Write Rate530 MB/s
Средно време между повреди1500000 ч.
Ударо устойчивост при работа1500G
Толеранс за вибрации при работа20G
Номинално тегло0.063 кг
Solid State Drive FeaturesTRIM Support
RAID Support
Error Correction Code
Поддържани стандартиS.M.A.R.T.
Поддържана скорост на външен трансфер на данни6 Gbps
SATA III Interface Quantity1
Номинално захранващо напрежение5 V
Тегло0.07кг
АтрибутСтойност
Капацитет (GB)1024
Форм фактор2.5" SATA
ИнтерфейсSATA III
Скорост на четене (MB/s)560
Скорост на запис (MB/s)530
NAND типTLC (Triple-Level Cell)
DRAM кешНе
Включен радиаторНе
Хардуерно шифрованеНе
Гаранция (години)3
Тегло0.07кг
Silicon Power Ace A55 1TB SATA III 2.5" SSD
Ключови Предимства
  • SLC кеш — Интелигентно SLC кеширане повишава burst производителността при трансфер на файлове.
  • Ултратънък дизайн — Дебелина 7 мм позволява монтаж в лаптопи и десктопи с 2.5" отделения.
  • Устойчив на удари — Без подвижни части, устойчив на вибрации и удари.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет1TB (1000 GB)
Форм фактор2.5"
ИнтерфейсSATA III (6Gb/s)
Скорост на четенеДо 560 MB/s
Скорост на записДо 530 MB/s
NAND тип3D NAND
DRAM кешНе
Размери100 x 69.85 x 7 мм